Menu
Naujasis universalus Toyota Proace City Verso jau Baltijos šalyse

Automobilis 11.03.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPraėjusiais metais debiutavęs keleivinis komercinis automobilis Toyota Proace City Verso jau Baltijos šalyse. Nedidelis keleivinis modelis papildė sparčiai augančią ir vis didesnę rinkos dalį užimančią Toyota komercinių transporto priemonių gamą.

Toyota Proace City Verso yra universalus, įvairiems darbams pritaikomas komercinis automobilis. Galima rinktis kelis kėbulo ilgius – nuo 4,4 iki 4,7 m, o sėdimų vietų skaičius Verso versijoje – nuo 5 iki 7 (tiek montuojama tik į ilgiausią modelį).

Gausioje variklių gamoje yra benzininiai bei dyzeliniai agregatai, pasiekiantys nuo 100 iki 130 AG, kurie montuojami su mechanine arba 8 laipsnių automatine pavarų dėže.

Vasario mėnesį Baltijos šalyse buvo pristatyta Proace City Verso keleivinė versija, o krovininė Van – debiutuos pavasarį. Kaip ir Proace Verso modeliui, Proace City Verso suteikiama 5 metų arba 200 tūkst. km garantija.

Verso modeliui papildomai užsakomas panoraminis stoglangis, didinantis bet kokios kelionės įspūdžius, ir papildoma daiktadėžė. Patekti į bagažo skyrių patogiau dėl atidaromo galinių durelių lango.

Proace City Verso siūlo įvairias interjero planavimo galimybes: antroje eilėje gali būti įrengtos trys individualios sėdynės arba viena suoliuko tipo dalis su nulenkiama nugarine dalimi (santykis 60:40). Ilgiausiame modelyje gali būti pridėta trečioji sėdynių eilė, kurios poziciją galima keisti (stumti pirmyn ir atgal), tad net ir suaugę žmonės įsitaisys patogiai. 

Visos antrosios eilės sėdynės turės Isofix vaikiškos kėdutės tvirtinimo jungtis – tai dar viena unikali šios klasės savybė.

Verso modeliuose standartiškai montuojama aktyviosios saugos sistemų paketas Toyota Safety Sense: Pre-Collision (PCS), kelio ženklų atpažinimo (RSA), nukrypimo iš eismo juostos įspėjimo (LDA) bei vairuotojo dėmesio išlaikymo, o taip pat – pastovaus greičio palaikymo sistemos.

Papildomai užsakomų sąraše yra pačios moderniausios Toyota sistemos: nematomų zonų stebėjimo (BSA), išmanioji pagalbinė automobilio statymo (SIPA), platesnio veikimo diapazono kelio ženklų atpažinimo (RSA), automatinė tolimųjų šviesų (AHB) sistemos bei parkavimo jutikliai.

2019 m. buvo rekordiniai Toyota kompanijai Baltijos šalyse, o komerciniai gamintojo modeliai didino savo rinkos dalį: beveik kas penktas čia parduotas pirmos klasės mikroautobusas buvo Proace (18,6 proc. rinkos). Prie Toyota komercinio transporto šeimos prisijungus Proace City modeliams, klientai galės rinktis iš dar daugiau automobilių.

 

gallery image
gallery image

Jums turėtų būti įdomu


Automobilis

Dar universalesnis ir stilingesnis naujasis Toyota Hilux

Toyota pristato naująjį Hilux: atnaujintas pikapo dizainas,...

Automobilis

Praktiškasis visureigis Mercedes-Benz GLB – jau Lietuvoje

Kompaktiškas, tačiau labai erdvus – taip apibūdinamas naujas...

Automobilis

Toyota pristato naujo tipo septynvietį Highlander SUV

Toyota pristato didžiausią hibridinį SUV Highlander, kuris E...