MenuŪkininkas... iš prigimties

Reportažas 07.08.2020   

Netoli Šėtos ūkininkaujantį Dainių Šlaustą drąsiai galime vadinti ūkininku iš prigimties. Jis labai daug darbų atlieka pats ir svajoja, kada ras galimybių bei laiko sėsti ir už kombaino vairo. „Tai darbas, kurio aš dar nedarau, bet kurį labai norėčiau daryti. Kartoju sau, kad kulsiu grūdus, kai pasensiu, kai ūkis bus mažesnis. Nepakartojamas turėtų būti jausmas, kai tu nuimi savo visų metų derlių. Esu tikras, kad tai vienas iš daugiausiai džiaugsmo teikiantis darbas žemės ūkyje“, – sako Dainius. | Daugiau »


CNH įmonių grupės pajamų kreivė krypsta žemyn

Rinka 06.08.2020   

Nors visos CNH grupei priklausančios gamyklos pradėjo dirbti nuo gegužės, viruso sukeltos pandemijos pasekmės ir su ja susiję suvaržymai tebejaučiami. Tai atsispindi ir finansiniuose koncerno rodikliuose, kurie antrąjį ketvirtį smuktelėjo 26,0 %, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. Antrojo šių metų ketvirčio konsoliduotos pajamos sudarė 5,6 mlrd. JAV dolerių (4,72 mlrd. eurų). | Daugiau »


Greita ir patogi Amazone QuickLink greito jungimo sistema

Technikos naujienos 05.08.2020   

Prijungti/atjungti įvairias Amazone sėjamąsias su skirtingais žemės dirbimo padargais ir volais dabar yra ypač lengva, greita ir patogu. Įrengus naują QuickLink greito sujungimo sistemą, prijungti ar atjungti skirtingus agregatus neprireiks jokių įrankių ir tam sugaišite vos kelias minutes. | Daugiau »
Land Rover bekelės iššūkis Vilniuje

Automobilis 04.08.2020   

Praėjusią savaitę Land Rover gerbėjai turėjo unikalią progą: specialiai sukurtame simuliatoriuje išmėginti naujojo bekelės karaliaus Defender ir kitų koncerno gaminamų visureigių galimybes. Vilniuje Land Rover salone įvykęs renginys – pasaulinio Land Rover Experience turo dalis. | Daugiau »


Pöttinger atnaujina žoliapjovių kombinacijas

Technikos naujienos 03.08.2020   

Mažesnis naujausių Novadisc 732, 812, 902 šienapjovių svoris ne tik dar labiau taupo degalus, bet ir leidžia jas agreguoti su 85–100 AG pajėgumo traktoriais. | Daugiau »


Dotnuva Baltic įsigijo 87,5 proc. startuolio GeoFace akcijų: kartu siūlys išmaniosios žemdirbystės sistemą

Įvykiai 31.07.2020   

Linas Agro Group įmonių grupei priklausanti Dotnuva Baltic stiprina pozicijas išmaniosios žemdirbystės rinkoje – kompanija įsigijo 87,5 proc. startuolio GeoFace akcijų. Likusią akcijų dalį – 12,5 proc. – planuojama įsigyti rugpjūčio mėnesį. Dotnuva Baltic investicija ir GeoFace specialistų technologinės žinios leis abiejų kompanijų specialistams kartu vystyti tokio paties pavadinimo išmaniosios žemdirbystės sistemą. Ją pasiūlyti rinkai planuojama kitų metų pavasarį. | Daugiau »