MenuBūna ir taip!

Būna ir taip 05.03.2021   

Kol naujas sezonas dar neprasidėjo, fotoaparato objektyvo vertų nutikimų nėra daug, tačiau viena Estijos įmonė patyrė įvykį, kurio vaizdas dalijasi su Profi skaitytojais. | Daugiau »


Atnaujinti John Deere 9R serijos traktoriai – dar galingesni ir išmanesni

Technikos naujienos 04.03.2021   

John Deere pristato atnaujintą 9R seriją, kurios viršūnėje 691 AG flagmanai – 9R 640 ir 9RX 640 modeliai. Naujausi 9R, 9RT ir 9RX traktoriai ne tik galingesni ir efektyvesni, bet ir išmanesni. Operatoriams ir ūkių vadovams bus naudingos vis didėjančios jų susietumo ir automatizavimo galimybės. Atnaujintus 9 serijos traktorius Lietuvoje planuojama pristatyti kitų metų pavasarį. | Daugiau »


Dotnuva Baltic įgijo išskirtinį Laumetrio atstovavimą Lietuvoje ir Estijoje

Įvykiai 03.03.2021   

Viena iš Baltijos šalyse lyderiaujančių agroverslo įmonių Dotnuva Baltic toliau plečia savo produktų asortimentą ir efektyvina ūkiams reikalingos technikos tiekimo grandinę. Vienas iš tokių sprendimų – tik ką pasirašyta išskirtinio bendradarbiavimo sutartis su pažangiu Lietuvos žemės ūkio technikos gamintoju Laumetris. Įmones dialogo ieškoti paskatino skirtingi motyvai, bet susitarimą nulėmė bendras tikslas – užtikrinti savalaikį kokybiškos, patikimos technikos tiekimą ir popardaviminį aptarnavimą. | Daugiau »
Elektrinių ir visiškai autonominių traktorių gamintojas Monarch Tractor – po CNH stogu

Naujienos 03.03.2021   

CNH Industrial N.V. vakar paskelbė, užbaigusi sandorį dėl investicijų į JAV žemės ūkio technologijų bendrovę Monarch Tractor. Prieš 2 metus įkurta įmonė specializuojasi elektrinių, autonominių traktorių gamyboje. Ši strateginė partnerystė yra dar vienas svarbus žingsnis tvarių, aplinkai švarių technologijų plėtros link. | Daugiau »


Ponsse medkirčių gamoje – modernizuotų Scorpion medkirčių serija

Miškas 02.03.2021   

Praėjusią savaitę įvyko naujos Ponsse Scorpion serijos virtuali premjera. Pasak gamintojo, legendai prilygstanti mašina įgavo daug naujų savybių. Naujoji Ponsse Scorpion – tai naujas kirtimo našumo bei ergonomikos lygis ir naujas operatoriaus darbo aplinkos standartas. | Daugiau »


Metanu varomas New Holland T6 – paskutiniame bandymų etape

Naujienos 01.03.2021   

Metanu varomas New Holland T6 papildys kompanijos traktorių gamą ir bus galimas įsigyti ne tik Europoje, bet ir už jos ribų, dar šių metų pabaigoje. Kompanija jau 14 metų vysto ekologiškų ir tvarių sprendimų technologijas bei jas diegia gaminamose mašinose. Alternatyvių degalų koncepcija perkeliama ir į specialios paskirties techniką. | Daugiau »