MenuDOJUS agro pildo savo paslaugų spektrą saulės elektrinių pardavimu ir įrengimu

Naujienos 27.01.2023   

Daugiau kaip tris dešimtmečius sėkmingai vystanti veiklą bendrovė DOJUS agro plečia savo paslaugų spektrą ir nuo šių metų, žemės ūkio ir kitiems subjektams teiks saulės elektrinių įrengimo paslaugas. Tai labai kryptingas įmonės žingsnis. Būdama rinkos lydere stambiosios technikos, bei žemės ūkio tiksliųjų technologijų pardavimuose ir turėdama ilgamečius santykius su klientais, siekia prisidėti prie efektyvios klientų veiklos. Norint neprarasti konkurencingumo, taupyti kaštus, bet nemažinti našumo, bei veiklą vykdyti tvariai, ūkiams vis dažniau tenka sukti galvą ir dėl energijos sąnaudų. | Daugiau »


Specialios padangos elektrinėms transporto priemonėms

Technikos naujienos 25.01.2023   

Specialias BKT padangas, tinkamas naudoti elektrinėms transporto priemonėms, dabar galima atpažinti iš „e-ready“ logotipo. Pirmosios padangos, pažymėtos nauju ženklu, Agrimaxfactor 70 skirtos traktoriams, tačiau ateityje tokių produktų atsirasas ir kitose padangų serijose. | Daugiau »


Tikslus trąšų įterpimas sėjos metu

Tikslusis ūkininkavimas 23.01.2023   

Naujoji John Deere ExactShot technologija, naudojantI jutiklius ir robotizuotas sistemas, gali sumažinti tikslaus sėjimo metu reikalingų trąšų kiekį daugiau kaip 60 proc. | Daugiau »


Naujieji Volkswagen ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo atvyko į Lietuvą

Automobilis 20.01.2023   

Volkswagen Commercial Vehicles komanda džiaugiasi pagaliau pristačiusi savo ilgai lauktas naujienas, visiškai elektrinius ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo, visose Baltijos šalyse. | Daugiau »


Indijos traktorių gamintojas perka teleskopinių krautuvų įmonę Thaler

18.01.2023   

Vokietijos ratinių ir teleskopinių krautuvų gamintoją Thaler įsigijo International Tractors Ltd (ITL). Naujasis savininkas iš Indijos teigia, kad tai tik verslas, tad Thaler gamyboje esminių pokyčių nebus. | Daugiau »


Išmanioji šėrimo technologija Siloking SelfLine 4.0 savaeigiams pašarų maišytuvams

16.01.2023   

Vokietijos kompanija Siloking ir toliau tobulina gyvulių šėrimo mašinas, diegdama skaitmenines, išmaniąsias technologijas. Siloking SelfLine 4.0 modeliai nuo šiol gaminami su naujomis skaitmeninėmis šėrimo ir kitomis pagalbinėmis sistemomis, pavyzdžiui, iškrovimo režimu maišymo sraigtai automatiškai išsijungia, kai pasiekiamas numatytas svoris. | Daugiau »


Michelin atnaujino EvoBib padangas

13.01.2023   

Naujausia Michelin padangų EvoBib versija yra specialiai sukurta 200-300 AG klasės traktoriams su centrine padangų slėgio reguliavimo sistema (CTIS). EvoBib tarsi dvi padangos vienoje – vienodai gerai tinka ir transporto, ir lauko darbams. | Daugiau »


Iš gamyklos Austrijoje išriedėjo 10 000-tasis traktorius

11.01.2023   

2022-uosius metus CNH Industrial priklausanti gamykla Austrijoje (St. Valentin), gaminanti traktorius su Case IH ir Steyr prekių ženklais, užbaigė įsimintinu metų įvykiu - iš gamyklos Austrijoje prieš Kalėdas išriedėjo 10 000-tasis traktorius. Pirmąkart per dešimtmetį gamyba, nepaisant vėluojančio komponentų tiekimo, per metus pasiekė penkiaženklį skaičių. | Daugiau »