Menu
Kino filmo įkvėptas „bondiškasis“ Defender V8 Bond Edition

Automobilis 02.09.2021   

image for article


Dėl savo išskirtinių automobilių puikiai žinomas Land Rover SV Bespoke padalinys sukūrė naują Land Rover Defender V8 Bond Edition versiją, skirtą paminėti jau 25-ojo Jameso Bondo filmo „Mirtis palauks“ (angl. „No Time To Die“) premjerai, kurios laukiama jau šį mėnesį.

Ypatingą modelį galima užsisakyti kaip Defender 110 arba Defender 90 versiją. Defender V8 Bond Edition modelis, įkvėptas senojo Defender, pasirodžiusio kino juostoje „Mirtis palauks“, išsiskiria gausiu juodos spalvos apdailos paketu Extended Black Pack, kuriame yra 22 colių skersmens Luna Gloss Black lengvojo lydinio ratlankiai, išskirtinės Xenon Blue priekinės stabdžių apkabos, o automobilio gale puikuojasi Defender 007 ženklas.

Išskirtinumo netrūksta ir interjerui. Šis praktiškas, tačiau tikrai nenuobodus, jame – šviečiančios Defender 007 emblemos ant slenksčių. O jutikliniame ekrane su intuityvia Pivi Pro informacijos ir pramogų sistema – būtent šiam automobiliui sukurta starto animacija, pagerbianti ilgą Land Rover partnerystę su Jameso Bondo franšizės kūrėjais. Naktį šio unikalaus automobilio vairuotojai pamatys šviesų sukuriamą „007“ grafiką.

Retą Defender modelį įsigyti galės tik 300 vairuotojų visame pasaulyje, o ši proga bus lazeriu įamžinta ir Defender V8 Bond Edition salone – čia rasite užrašą „One of 300“, taip pat – ir „SV Bespoke“ logotipą. Kiekvienas iš 300 pagamintų automobilių bus patikrintas personalizacijos ekspertų iš SV Bespoke padalinio Didžiojoje Britanijoje.

Land Rover Defender V8 Bond Edition - naujausios Defender serijos kūrinys, įkvėptas automobilių, filmuotų veiksmo trileryje „Mirtis palauks“. Drauge jis simbolizuoja dviejų puikių Didžiosios Britanijos ženklų susitikimą ir pažymi 38-erius metus trunkantį Land Rover bendradarbiavimą su Jameso Bondo filmų kūrėjais“, – sako Jaguar Land Rover rinkodaros vadovė Baltijos šalyse Justė Šataitė.

Defender modeliai yra filmo „Mirtis palauks“ veiksmo širdis kartu su dviem Range Rover Sport SVR modeliais. Be to, filme pasirodo ir Range Rover Classic bei Land Rover Series III modeliai. 

Išskirtinio modelio pagrindu tapo neseniai pristatytas Defender V8. Bond Edition versija varoma 5 l darbinio tūrio 525 AG kompresorinio variklio, generuojančio 625 Nm sukimo momentą, kuris į ratus perduodamas per 8 laipsnių automatinę pavarų dėžę. Defender V8 90 versija iki 100 km/val. pagreitėja per 5,2 sek. Maksimalus išvystomas greitis – 240 km/val.

Sprendimas sujungti V8 galią su ekspertų patobulinta pakaba ir pavarų dėže leidžia pajusti naują našumo ir vairuotojo įsitraukimo lygmenį, o kartu – sukurti greičiausią ir dinamiškiausią Defender modelį iki šiol.

Dėl unikalios pakabos ir transmisijos parinkčių drauge su specialiai šiam modeliui sukurtomis spyruoklėmis ir amortizatoriais bei naujo elektroninio aktyvaus galinio diferencialo Defender V8 yra vikresnis, labiau įtraukiantis ir geriau valdomas: ir visa tai skambant charakteringam V8 variklio su kompresoriumi garso takeliui.

Juosta „Mirtis palauks“ režisuota Cary’io Jojio Fukunagos. Pagrindinis vaidmuo atiteko Danieliui Craigui, kuris kaip agentas Jamesas Bondas 007 sugrįžo į savo penktąjį ir paskutinį „bondiados“ filmą. Didžiosios Britanijos kino teatro ekranuose „Universal Pictures International“ trilerį rodys nuo 2021-ųjų rugsėjo 30-osios, Lietuvos kino teatruose premjera numatoma spalio 1 d.

 Jums turėtų būti įdomu


Automobilis

Land Rover pristatė aštuonvietį Defender

Didžiosios Britanijos prestižinių ypatingo pravažumo automob...

Automobilis

Ford F-150 Raptor R super pikapas

Ford pristato ekstremaliausią 700 AG pikapo F-150 versiją Ra...

Automobilis

Pasauliui pristatytas naujasis Volkswagen Amarok

Volkswagen Commercial Vehicles ketvirtadienį pasauliui prist...