Menu
Volkswagen pristato naująjį kompaktišką krosoverį Taigo

Automobilis 30.07.2021   

image for article


Naujasis kompaktiškas krosoveris Taigo – tai pirmas Europos rinkai skirtas Volkswagen krosoveris kupė. Išankstinė prekyba naujuoju Taigo Lietuvoje prasidės jau šį rudenį, o pirmieji automobiliai klientus pasieks 2022 m. pradžioje.

Priekiniais ratais varomas Taigo patiks daugeliui dėl savo madingos krosoverio išvaizdos, pakeltos sėdėjimo pozicijos, junglumo ir neribotų pritaikymo galimybių kasdieniam naudojimui. Penkių sėdimų vietų automobilio galas nusileidžia žemyn, tarsi kupė, tačiau neriboja vietos galvai sėdintiems gale.

Šis modelis prisijungia prie kompaktiško hečbeko Polo ir SUV T-Cross gamos, ją praplėsdamas trečiuoju važiuoklės variantu, kuris iki šiol buvo skirtas aukščiausios klasės modeliams. Daugybė naujausios kartos pagalbinių sistemų garantuoja optimalų komfortą ir aukštą saugumo lygį visiems keleiviams. 

Naujasis Taigo sujungia dizainą, individualumą ir emocijas. Su LED priekiniais žibintais, visiškai skaitmeniniu valdymo skydu ir naujausios kartos informacijos ir pramogų sistema MIB3, kurie įeina į standartinę komplektaciją, šis 4,26 metro SUV kupė savo klasėje iškelia technologijų kartelę į naują lygį. Išraiškinga kėbulo forma yra pirmoji tokia tarp visų Volkswagen modelių. Krosoverio kėbulo stiliaus ir kupė primenančio silueto Taigo yra aprūpintas viskuo, kad patrauktų žmonių dėmesį.

Pirkėjai Taigo papildomai gali rinktis su naujaisiais IQ.LIGHT LED matricos žibintais ir apšviestomis radiatoriaus grotelėmis bei aukščiausios kokybės Black Style paketu. 

Taigo salonas pasižymi išskirtinio dizaino daugiafunkciniu vairu ir pažangiais valdymo sprendimais, kurie įeina į standartinę komplektaciją. Informacijos ir pramogų sistema yra pagrįsta trečios kartos MIB3, įskaitant interneto ryšį su eSIM ir App Connect Wireless (priklausomai nuo konfigūracijos). Tokios funkcijos, kaip srautinės transliacijos, valdymas balsu ir debesijos pagrindo personalizavimas naudojant Volkswagen ID, leidžia naudotis naujausiomis MIB3.1 paslaugomis (priklausomai nuo konfigūracijos).

Kalbant apie komfortą ir saugumą užtikrinančias pagalbos vairuotojui sistemas, naujasis SUV kupė prilygsta aukštesnio lygio Volkswagen modeliams. Į kiekvieną Taigo įeina tokios pagalbos vairuotojui sistemos, kaip aplinkos stebėjimo sistema Front Assist, įskaitant miesto avarinio stabdymo funkciją, ir įspėjimo apie išvažiavimą iš kelio juostos sistema Lane Assist. IQ.DRIVE Travel Assist galima įsigyti kaip papildomą priedą, kuris leis pusiau autonomiškai važiuoti iki sistemiškai apriboto maksimalaus 210 km/val. greičio.

 Jums turėtų būti įdomu


Automobilis

Land Rover pristatė aštuonvietį Defender

Didžiosios Britanijos prestižinių ypatingo pravažumo automob...

Automobilis

Ford F-150 Raptor R super pikapas

Ford pristato ekstremaliausią 700 AG pikapo F-150 versiją Ra...

Automobilis

Pasauliui pristatytas naujasis Volkswagen Amarok

Volkswagen Commercial Vehicles ketvirtadienį pasauliui prist...