Menu
Naujos Prancūzijos parodos SIMA datos

Naujienos 14.04.2020   

image for article


Šių metų lapkričio 8-12 dienomis planuotą surengti Prancūzijos žemės ūkio parodą organizatoriai, atsižvelgdami į žemės ūkio technikos gamintojų prašymą, atidėjo kitiems metams. 

Vilepinto (Villepinte) parodų centre Paryžiuje planuotas renginys nukeltas į 2021-uosius. Dėl epidemijos sutrikusi gamyba neleis kompanijoms tinkamai jam pasirengti, todėl parodos organizatoriai atsižvelgė į dalyvių prašymą ir paskelbė naujas datas: SIMA vyks kitų metų vasario 21-25 dienomis.

Nors apskritai technikos pramonės padėtis sudėtinga, bet parodos perkėlimą žemės ūkio technikos gamintojų bendruomenė sutiko itin palankiai ir dėl kitos priežasties - šiemet tuo pačiu metu, lapkričio mėn., kaip ir SIMA, Italijoje, Bolonijoje (Bolognia) turėtų įvykti žemės ūkio technikos paroda EIMA. 

Tiesa, ilgalaikiai SIMA organizavimo planai nebus koreguojami, t.y. ji bus surengta rudenį. Kaip jau suplanuota, jubiliejinė 100-oji SIMA vyks 2022 metų lapkritį (t.y. tą patį mėnesį kaip ir EIMA).

Vokietijoje šį rudenį lapkričio 17-20 dienomis suplanuotos paroda EuroTier organizatoriai kol kas apie jokius pakeitimus neskelbia. Didžiausia žemės ūkio technikos paroda Agritechnica Hanoverio parodų centre vyks kitų metų lapkričio 14-20 dienomis. 

Profi info

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Alliance 590 kelia kartelę: maksimalus universalumas ir efektyvumas transporto srityse

Septyni nauji Alliance 590 dydžiai iškelia universalumo ir n...

Naujienos

Tiesioginis srutų įterpimas į augančias kultūras

Danijos kompanijos Samson Agro teigimu, siauras griovelis, k...

Naujienos

Naujos Michelin mažo slėgio padangos savaeigiams purkštuvams

Naujos Michelin SprayBib CFO padangos savaeigėms purškimo ma...