Menu
Naujasis AGCO variklis paruoštas naudoti alternatyvius degalus

Technikos naujienos 16.11.2022   

image for article


Naujasis 7,5 l darbinio tūrio, 300 AG (223 kW) AGCO Core 75 variklis, sukurtas taip, kad būtų suderinamas su alternatyviais degalais, tokiais kaip vandenilis, etanolis, metanolis, biodujos, ir galėtų veikti kaip elektrinis hibridinis variklis, perkonstravus kai kurias detales.

Pirmasis naujos serijos variklis yra varomas hidrintu augaliniu aliejumi (HVO), kuris leidžia iki 90 % sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją.

AGCO Core 75 pasiekia 1 450 Nm didžiausią sukimo momentą, esant 1 300 aps./min. vietoj įprastų 1 500 aps./min. „Šio variklio žemų sūkių koncepcija šiuo metu užtikrina geriausią degalų ekonomiją savo galios klasėje (188 g/kWh)“, – komentuoja AGCO inžinerijos direktorius Kari Altonen.

Naujasis 300 AG (223 kW) variklis sukurtas dirbti HVO biodegalais ir netrukus galės veikti su vandeniliu, bioetanoliu, metanoliu, biodujomis arba dirbti kaip elektrinis hibridinis variklis.

Dėl optimizuotos variklio konstrukcijos su mažiau dalių jis yra patikimesnis ir lengviau aptarnaujamas, o pažangi išmetamųjų deginių apdorojimo sistema EAT, kuriai nereikia EGR, atitinka griežčiausius išmetamųjų teršalų standartus.

Neseniai pristatyti Fendt 700 Vario Gen 7 traktoriai yra pirmieji, kuriuose sumontuotas naujas variklis. Variklio bloko konstrukcija ir išdėstymas suteikia šiems traktoriams mažesnį apsisukimo ratą ir didesnę prošvaisą.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

JCB pristato mažiausią Loadall modelį

JCB pristato naująjį 514-40 modelį – iki šiol mažiausią Load...

Technikos naujienos

Naujos kartos Bednar kultivatorius Fenix

2023 m. sezonui Čekijos gamintojas Bednar rinkai pristato na...

Technikos naujienos

Steyr 6280 Absolut CVT: reikšmingiausia per 15 metų naujiena

Naujas 280 AG Steyr AbsolutCVT gamos flagmanas su bepakope t...