Menu
Vertingas Bednar prizas – Šiaulių rajono ūkininkui

Įvykiai 15.11.2022   

image for article


Agrokoncerno įmonių grupei priklausanti įmonė Agrokoncerno technika ūkininkams skirtame renginyje paskelbė visą vasarą vykusios loterijos laimėtoją. Ūkininkai iš visos Lietuvos buvo kviečiami dalyvauti akcijoje-loterijoje „Iš Agrokoncerno perki – BEDNAR techniką laimi!“. 

Iškilminga burtų traukimo ceremonija buvo surengta specialaus renginio metu. Juo Agrokoncerno įmonių grupė norėjo padėkoti ūkininkams už bendrą darbą, dalijimąsi patirtimi ir bendrystę. Stebint nepriklausomiems stebėtojams paaiškėjo, kad daugiau kaip 25 tūkstančių eurų vertės, 7,5 metro darbinio pločio ražienų akėčios Bednar Striegel PRO atiteko ūkininkui Virginijui Plakiui iš Naisių, Šiaulių rajono.

Ūkyje išbandys naują padargą

Pasak Agrokoncerno technika direktoriaus Mindaugo Lapatkino, tai yra neabejotinai vienas vertingiausių prizų šalies žemės ūkio sektoriaus istorijoje. Jį laimėti turėjo galimybę ūkininkai, nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 dienos įsigiję produktų ir/ar paslaugų už 50 tūkst. eurų ir daugiau iš įmonių Agrokoncerno technika arba Agrokoncernas.

Akcijos-loterijos laimėtojui atitekusios ražienų akėčios yra skirtos pradiniam augalų liekanų tvarkymui nuėmus derlių. Jas galima veiksmingai naudoti pirminiam ražienos skutimui, tarpiniams augalams sėti, dirvai paruošti, suardyti ir sušildyti pavasarį, pievų ar javų pasėliams aeruoti.

Apie pergalę, iš karto po laimėtojo paskelbimo, V. Plakį skambučiu informavo renginyje dalyvavę ūkininkai. Tokio padargo savo ūkyje vyras neturi, todėl nekantrauja jį išbandyti.

„Daug metų rimtai dirbu su Agrokoncernu, nes visada pasiūlo geras sąlygas, kokybiškus produktus. Atsiskaitymai yra laiku ir su produkcijos pardavimu viskas vyksta sklandžiai. Todėl tiek metų ir tęsiasi bendradarbiavimas. Nesitikėjau laimėti loterijoje, todėl, kai pažįstami pradėjo skambinti, tikrai maloniai nustebino“, – iš karto po renginio telefonu emocijomis dalijosi ūkininkas. 

Dar penki akcijos-loterijos dalyviai Dalius Čapaitis, Deividas Žiurauskas, Paulius Butkus, Paulius Rimeikis ir Virginijus Kazlauskas laimėjo papildomus prizus – po 100 tūkstančių AGROlitų, kuriuos jie galės panaudoti žemdirbių klube Žemyna. 

Žemės ūkio ateitis – išmaniosios technologijos

Kalbėdamas apie Bednar prekės ženklą, Agrokoncerno technika direktorius M. Lapatkinas džiaugėsi, kad dėl geltonos spalvos gerai atpažįstami žemės ūkiui skirti padargai sėkmingai įsitvirtina šalies ūkiuose. 

„Iki šiol Lietuvoje mes spėjome pademonstruoti tik sėjamąsias ir diskinius skutikus, tačiau ši įmonė turi daugybę kitų žemės ūkio padargų, kurie kitose valstybėse yra rinkos lyderiai. Kad geltonos spalvos laukuose tik daugės rodo tai, kad atsivežus techniką demonstracijoms ji labai dažnai iš karto yra ir nuperkama. Reiškia, kad einame teisingu keliu“, – kalbėjo M. Lapatkinas.

Sėkminga partneryste džiaugėsi ir įmonės Bednar FMT pardavimo vadovas Gytis Slavinskas. Jis neabejoja, kad Agrokoncerno technika turi visas galimybes kitais metais tapti pirmaujančia Bednar technikos pardavėja Europoje.

Agrokoncerno Agro tiksliųjų technologijų centro (AgroTTC) komanda susirinkusiems svečiams pristatė Radviliškio rajone įkurtame „Ateities ūkyje“ atliktus gamybinius bandymus bei jų rezultatus. Naujausias bandymas – sėja ir tręšimas kintama norma buvo atliktas būtent naudojant Bednar techniką. 

Pasak įmonės Agrokoncernas AgroTTC skyriaus vadovo Arno Radzevičiaus, tiksliosios technologijos yra neatsiejamos nuo pažangios technikos. Jis įsitikinęs, kad tik gera sinergija tarp agronomijos ir technikos bei išmaniųjų sprendimų padės įgyvendinti žemės ūkiui keliamus tikslus. 

Lietuvos ūkininkai lenkia ir didesnes šalis

Įmonės Agrokoncernas direktorius Edgaras Šakys į oficialų akcijos nugalėtojui išsiaiškinti skirtą renginį susirinkusiems dalyviams dėkojo už bendrą darbą ir pasiekimus. Pasak jo, pastarųjų metų duomenimis Lietuvoje užauginamo derliaus rodikliai siekia 7–8 mln. tonų. Palyginimui, tiek užaugina kaimyninė Baltarusija, kuri turi net keturis kartus didesnį žemės ūkio paskirties plotą.

„Dirbdami kartu aprūpiname žmones sveika ir kokybiška produkcija. Mes žinome, kaip užauginti gausų derlių, taip pat turime visas galimybes žengti koja kojon su mokslo naujovėmis. Kiekviena mūsų atnešta naujiena padeda sutaupyti pinigų ir net sveikatos. Todėl tikiuosi, kad ir toliau bendradarbiausime siekdami pasaulį, šalies gyventojus ir savo šeimas maitinti sveika žemės ūkio produkcija“, – kalbėjo E. Šakys. 

Agrokocernas vadovas priminė, kad kitais metais Agrokoncerno įmonių grupė žymės savo veiklos trisdešimtmetį, todėl partneriams ir klientams pažadėjo, kad ir toliau netrūks įvairių staigmenų ir gerų naujienų.

Viena iš jų – Agrokoncerno ambasadorių klubas. Šio išskirtinio klubo nariais bus kviečiami tapti pažangiausi, daug žinių ir patirties sukaupę bei aukštas vertybes puoselėjantys ūkininkai iš visos Lietuvos. Savo ruožtu įmonė jiems teiks išskirtinius pasiūlymus ir privilegijas

 Jums turėtų būti įdomu


Įvykiai

Naujas stadiono dydžio Toyota centras Vilniuje

Japonijos transporto milžinė Toyota Motor Corporation į Liet...

Įvykiai

Ūkininko automobilis‘2022: gazas iki dugno

Šiandien Gaižiūnų poligone, Jonavos rajone, ir vėl griaudėjo...

Įvykiai

Amazone pristatė 75 000-tąjį purkštuvą

Nuo gamybos linijos nuriedėjo jubiliejinė Amazone purškimo m...