Menu
Nominuotas Metų traktorius 2023

Naujienos 10.11.2022   

image for article


Vakar Bolonijoje prasidėjusios parodos Eima International metu įvyko žurnalistų organizuojamo geriausio traktoriaus konkurso nugalėtojų paskelbimo ir apdovanojimo ceremonija. Iš 16 kandidatų, kuriuos pateikė 13 gamintojų, keturi gavo specialius kategorijų nugalėtojų apdovanojimus.

Iš 16 traktorių 8 modeliai varžėsi dėl Geriausio specializuoto traktoriaus, 3 – dėl Geriausio standartinio, 5 - dėl Metų traktoriaus titulų, iš visų 16 dalyvių buvo renkamas Tvariausias traktorius.

Metų traktorius 2023 nugalėtojas – Fendt 728 Vario. Žurnalistai išskyrė šio modelio visiškai naują 6 cl. 7,5 l darbinio tūrio AGCO Power variklį, išvystantį didžiausią 283 AG pajėgumą, kuris taip pat suteikia papildomai iki 20 AG bet kokiomis sąlygomis; naują transmisiją, naują hidraulinę ir aušinimo sistemas bei išskirtinį kabinos IV kategorijos salono oro filtravimą ir kitas technines savybes.

Geriausio standartinio traktoriaus titulas atiteko McCormick X6.414 P6-Drive. Vienas iš pagrindinių naujojo McCormick X6.414 P6-Drive akcentų yra automatinė savos gamybos Powershift P6-Drive transmisija. Išskirtinė ir McCormick High Visibility kabina, kurioje panaudotos itin geros kokybės automobilių pramonės medžiagos. Toks pat dėmesys dizainui ir funkcionalumui pastebimas ir valdymo prietaisuose su labai ergonomišku išdėstymu, 12 colių jutikliniu ekranu ir daugiafunkce „viskas viename“ valdymo svirtimi.

Geriausiu specialios paskirties traktoriumi pripažintas New Holland T4.120 F.

Tvariausiojo laurais pasipuošė JCB Fastrac 4220 iCon, kuris nepaisant didelių matmenų yra labai judrus dėl daugybės vairavimo parinkčių, įskaitant vadinamąjį „krabo“ režimą“. GPS sistemos ir integruotos ryšio sistemos, tokios kaip mašinų parko valdymas ir išankstinė gedimų diagnozavimo sistema, pasiekė dar aukštesnį lygį. Kiekvienas naudotojas gali pritaikyti JCB Fastrac 4220 iCon pagal savo poreikius.

Metų traktorius konkursas organizuojamas nuo 1998 metų. Rinkimų komisiją sudaro 25 žemės ūkio žurnalistai iš 25 skirtingų šalių.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Sipma Optima PRO – naujas išmanus trąšų barstytuvas

Liubline įsikūrusi įmonė „Sipma“ daugiau kaip pusę amžiaus ž...

Naujienos

Keičiamas Doosan statybinės technikos prekinis ženklas

Kompanija Doosan Infracore (HDI) paskelbė, kad keičia statyb...

Naujienos

Ilgai lauktas beveik 700 AG Big Bud išvydo dienos šviesą

Pagaliau: pirmasis po 40 metų naujo Big Bud traktoriaus prot...