Menu
Naujas Horsch kultivatorius 600 AG traktoriams

Technikos naujienos 28.09.2022   

image for article


Vokietijos kompanijos Horsch teigimu, naujas 6,0 m ir 7,0 m darbinio pločio skutiklis Fortis AS – idealus gilaus purenimo ir pirminio žemės dirbimo įrankis. Mašina specialiai buvo kuriama galingų 600 AG traktorių segmentui.

Siekdama dar labiau išplėsti kultivatorių gamą bei patenkinti ūkininkų poreikius, kompanija Horsch pristato naują universalų, šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį kultivatorių.

Agregatas gali dirbti nuo 4 iki 30 cm gyliu, todėl Fortis 6 ir 7 AS puikiai tinka ir giliam dirvos dirbimui. Priklausomai nuo darbinių sąlygų, ūkininkas pats gali nuspręsti ar apsisukimus galulaukėje atliks ant volo, ar ant važiuoklės.

Tankintuvas prie padargo gali būti pritvirtintas standžiai arba su hidrauliniais cilindrais, kurie leidžia keisti spaudimą į volą jei skutiklis pradeda „skęsti“ dirvoje, taip dalis svorio perkeliama į tankintuvą ir galima dirbti net ir nepalankiomis sąlygomis.

Noragai sumontuoti keturiomis eilėmis, atstumas tarp jų 27 cm. Priklausomai nuo darbinių sąlygų, galima rinktis viengubus arba dvigubus atraminius ratus. Galima rinktis hidraulinį gylio reguliavimą iš traktoriaus kabinos.

Prekyba Fortis AS modeliais planuojama nuo kitų metų.

Pasak kompanijos Horsch atstovo Lietuvoje Nerijaus Žukausko, pagrindinis naujų padargų išskirtinumas – didelis darbinis plotis, kuris leidžia įdirbti nemažus plotus. Darbinis greitis vidutiniškai siekia apie 12 km/val., todėl su 6,0 m pločio mašina per valandą galima nuskusti apie 6–7 ha, su 7,0 m – atititinkamai 7–8 ha.

 

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

JCB pristato mažiausią Loadall modelį

JCB pristato naująjį 514-40 modelį – iki šiol mažiausią Load...

Technikos naujienos

Naujos kartos Bednar kultivatorius Fenix

2023 m. sezonui Čekijos gamintojas Bednar rinkai pristato na...

Technikos naujienos

Steyr 6280 Absolut CVT: reikšmingiausia per 15 metų naujiena

Naujas 280 AG Steyr AbsolutCVT gamos flagmanas su bepakope t...