Pasaulį drebinanti koronaviruso epidemija paveiks visus sektorius, ne išimtis ir žemės ūkio verslas. Italija, išgyvenanti vieną iš stipriausių pandemijos kirčių Europoje, apribojo net tik viešojo sektoriaus veiklą. Korporacija CNH, atsižvelgdama į vyriausybinius sprendimus ir saugodama darbuotojų sveikatą, praėjusią savaitę laikinai sustabdė keturių gamyklų šiaurės Italijoje veiklą.
Siekiant pažaboti virusinės infekcijos plitimą ir apsaugoti darbuotojus, CNH laikinai uždarė Brešijos (Brescia), Sucaros (Suzzara), Piačencos (Piacenza) ir San Mauro Torinezės (San Mauro Torinese) gamyklas, kuriose dirba daugiau kaip 4 000 darbuotojų. Papildomai imamasi ir elementarių apsaugos priemonių, dezinfekuojamos visos be išimties gamybos ir poilsio patalpos, jei būtina kai kuriems darbuotojams atvykti į darbą, reikalaujama laikytis saugaus 1-2 m atstumo.
Minėtose gamyklose gaminami mikroautobusai, sunkvežimiai, gaisro gesinimo, statybų ir karinės mašinos. Kol kas žemės ūkio technikos gamyba Italijos Džesio (Jesi) gamykloje, kur surenkami New Holland T4 ir T5 traktoriai (atitinkami ir Case IH bei Steyr modeliai) vyksta, laikantis rekomenduojamų ir privalomų apsaugos reikalavimų.
Tuo tarpu epidemijai slūgstant Kinijoje, šalies pramonė atnaujina gamybą. Jungtinės Karalystės kompanija JCB, gaunanti komponentus iš kiniečių, paskelbė, kad įmonė grįžta į įprastą gamybos ritmą ir atstato darbo laiko grafiką. Tiesa, kaip kompanijos veiklą paveiks augantis užsikrėtusiųjų COVID-19 virusu pačių anglų skaičius, prognozuoti šiandien dėl atsainaus šalies politikų požiūrio į besiklostančią situaciją sudėtinga.
Profi info