Menu
Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

Technikos naujienos 08.06.2022   

image for article


Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leidžia matyti kiaurai priekyje esantį priedą. Naujovė eliminuoja akląsias zonas priešais priekinį krautuvą.

Tai laikoma pirmąja tokio pobūdžio saugumo sistema. Jos veikimas pagrįstas kameromis, esančiomis mašinos viršuje ir apačioje bei vaizdo įrašais priešais kaušą. Naudodama lenktos projekcijos modelį patentuota sistema kabinos monitoriuje realiuoju laiku rodo kombinuotus vaizdus. Operatorius bet kuriuo metu ekrane gali matyti, kas vyksta akloje zonoje už kaušo.

Gamintojas teigia, kad ši parinktis naudinga įvairiems žemės ūkio darbams, pavyzdžiui, sunkvežimiams pakrauti, taip pat grūdų, siloso, mėšlo ir ryšulių krovimo darbams.

Naujoji sistema galima užsakyti ir įrengti gamykloje visuose Doosan DL-7 modeliuose, įskaitant populiarius ūkininkų ir rangovų modelius (DL250-7, DL280-7, DL320-7 ir DL380-7). Be to, kompanijos atstovai gali atnaujnti ir senesnius modelius. Tai atsieitų apie 2 400 eurų (įskaitant vaizdo kameras, monitorių ir darbą). Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Case IH pristato tvirtus HD serijos kintamos kameros ritinių presus profesionalams

Case IH papildė kintamos kameros ritinių presų gamą naujais...

Technikos naujienos

Atnaujinti Case IH Luxxum traktoriai

Trys universalūs Case IH Luxxum modeliai, skirti vidutinio d...

Technikos naujienos

Caterpillar pristato tris naujus krautuvus

Statybos technikos gamintojas Caterpillar pristatė tris nauj...