Menu
Caterpillar pristato tris naujus krautuvus

Technikos naujienos 30.05.2022   

image for article


Statybos technikos gamintojas Caterpillar pristatė tris naujus kompaktiškus ratinius krautuvus, kurie yra naujos kartos mašinų gamos dalis.

Cat 906, 907 ir 908 yra skirti statybos, pramonės ir atliekų tvarkymo pramonei ir sveria nuo 5,7 iki 6,6 tonos. Naujuose modeliuose sumontuotas Etapo V reikalavimus atitinkantis Cat C2.8 variklis, išvystantis 55,7 kW (74 AG) pajėgumą ir 13 % didesnį sukimo momentą. Gamintojo teigimu, palyginti su ankstesniais Cat M serijos modeliais, nauji krautuvai yra geresnių eksploatavimo kelyje savybių ir turi geresnį sukibimą.

Trys nauji modeliai bus prieinami visame pasaulyje. Be didesnio degalų bako, jie taip pat turi patobulintą transmisiją, skirtą didesniam greičiui kelyje (iki 40 km/val.), taip pat pertvarkytą operatoriaus darbo vietą.

Naujos kartos krautuvai turi į operatoriaus sėdynę integruotą mašinos valdymo bloką. „Daugiafunkcė valdymo svirtis valdo važiavimo kryptį ir greitį, diferencialo blokavimą ir kitas funkcijas, operatoriams nenuimant rankos nuo jos, taip padidinant saugumą“, – teigia gamintojas.

906, 907 ir 908 modeliuose įrengtas naujos kartos Cat valdymo monitorių, kuris realiuoju laiku pateikia informaciją apie mašinos darbo parametrus.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Case IH pristato tvirtus HD serijos kintamos kameros ritinių presus profesionalams

Case IH papildė kintamos kameros ritinių presų gamą naujais...

Technikos naujienos

Atnaujinti Case IH Luxxum traktoriai

Trys universalūs Case IH Luxxum modeliai, skirti vidutinio d...

Technikos naujienos

Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leid...