Menu
Naujas John Deere 5G specialios paskirties traktorių gamos flagmanas

20.05.2022   

image for article


John Deere specialios paskirties 5G serijoje atsirado naujas falgmanas –  modelis 5115, kuris galimas GF, GN ir GV versijų, su 3,6 l darbinio tūrio, 4 cl., Etapo V reikalavimus atitinkančiu varikliu išvysto 120 AG pajėgumą.

Tas pats variklis montuojamas ir į 5090 (91 AG) ir 5105 (105 AG) modelius, o 5075 (75 AG) komplektuojamas su 3,4 l darbinio tūrio, 4 cl., Etapo V reikalavimus atitinkančia jėgaine. Vienas iš pagrindinių atnaujinimų – nauja PowrReverser Eco transmisija su papildoma 5 Hi-Lo pavara. Visi keturi modeliai gali važiuoti 40 km/val. greičiu, esant mažesniems variklio sūkiams.

Kiti atnaujinimai apima pertvarkytą kabiną, kuri suteikia daugiau erdvės kojoms, o pažemintas variklio gaubtas pagerina matomumą į priekį. Centrinėje dalyje priešais vairuotoją įrengtas naujas 5" skaitmeninis ekranas pateikia svarbią informaciją apie traktoriaus darbines charakteristikas ir leidžia keisti įvairius traktoriaus nustatymus.

Papildomos įrangos sąraše – ketvirtos kategorijos oro filtravimo sistema, LED apšvietimas, priekinės ašies amortizacija, ISO-Bus ir kita įranga.

 Jums turėtų būti įdomu


Horsch purkštuvų naujovė purškimo tikslumui didinti

Siekiant iš purkštuvų išgauti didžiausią naudą ir tikslumą,...

Massey Ferguson MF 5S serijos traktorius įvertintas Red Dot apdovanojimu

Prieš beveik pusantrų metų pristatyta atnaujinta Massey Ferg...

Cat Roadshow – išskirtinio dėmesio statybų technikai renginys

Cat Roadshow 2022 į Baltijos šalis sugrįžo su tenksmu. Po dv...