Menu
Dammann išbando 20 000 l talpos prikabinamą purkštuvą

Technikos naujienos 16.05.2022   

image for article


Naujos mašinos projektavimo darbai prasidėjo 2020 m. birželio mėn., o prototipas pagamintas šių metų pradžioje. Šiuo metu Profi-Class Tridem su triaše važiuokle testuojamas bandymų laukuose. Pilnu rezervuaru purkštuvas sveria apie 30 t, o jam traukti reikia maždaug 350 AG traktoriaus.

Naujojo prikabinamo Profi-Class Tridem purkštuvo purškiamojo skysčio rezervuaro talpa – 20 000 l (dviašio Profi-Class Tandem 14 000 l), tarpvėžės plotis reguliuojamas nuo 2,15 iki 2,25 m, jį bus galima įsigyti su 38“ arba 42“ dydžio padangos. Pirmoji ir trečioji ašys yra vairuojamos, naudojant mechaninę-hidraulinę vairavimo sistemą.

Šiuos ir kitus metus naujas prikabinamų Dammann purkštuvų flagmanas bus testuojamas Vokietijos ūkiuose. Kiti naujų mašinų vienetai numatomi gaminti ne anksčiau kaip 2023-ųjų pabaigoje. Iš pradžių Profi-Class Tridem planuojamas išbandyti dideliuose plotuose Europoje. Atsižvelgiant į susidomėjimą, kompanija atliks kitų rinkų paklausos analizę.

Tiksli naujos mašinos kainodara dar neskelbiama, tačiau skaičiuojama, kad standartinės komplektacijos mašina su 36–42 m pločio sijomis ir su 500 litrų švaraus vandens talpykla, kainuos nuo maždaug 240 000 eurų.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Case IH pristato tvirtus HD serijos kintamos kameros ritinių presus profesionalams

Case IH papildė kintamos kameros ritinių presų gamą naujais...

Technikos naujienos

Atnaujinti Case IH Luxxum traktoriai

Trys universalūs Case IH Luxxum modeliai, skirti vidutinio d...

Technikos naujienos

Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leid...