Menu
Zetor atnaujino Proxima modelius

Technikos naujienos 13.04.2022   

image for article


Čekijos gamintojas skaičiuoja, kad nuo 2004 m. pristatymo Proxima traktorių pagamino daugiau kaip 36 000. Naujausia vieno populiariausių, gaminamų Brno gamykloje modelių versija turi Etapo V reikalavimus atitinkantį variklį ir daugybę kitų atnaujinimų.

Svarbiausias Proxima atnaujinimas yra naujas 4 cl. Etapo V deginių emisijų normas atitinkantis, 3,6 l darbinio tūrio Deutz variklis su DPF, SCR, DOC kenksmingų medžiagų apdorojimo priemonėmis. Kaip teigia gamintojas, pažvelgus į atnaujintą traktorių negalima nepastebėti naujo išmetimo vamzdžio bei žymiai sklandesnio ir tylesnio variklio darbo.

Kiti atnaujinimai apima patobulintus prietaisų skydelio valdiklius, 21 litro talpos AdBlue baką ir pavarų dėžės alyvos kokybės indikatorių. Naujovė yra ir išorinis oro kompresorius, kuris skirtas aušintuvams valyti ir padangoms pripūsti. Pagal pageidavimą Proxima gali būti komplektuojamas su išorine rakinama įrankių dėže, kuri geriau pritvirtinta ir užtikrina didesnę apkrovą.

Proxima yra populiari dėl savo paprastumo, patikimumo ir ekonomiškumo. Tikime, kad atnaujintos serijos premjera bus sėkminga. Pirmieji klientai modernizuotų modelių gali laukti šių metų pabaigoje“, – sakė Petr Konštacký, Zetor Tractors pardavimų ir rinkodaros direktorius.

Atnaujintos 97–125 AG Proxima serijų skaičius, kurią sudaro CL100/110, GP100/110 ir HS100-120, nesikeičia. Traktoriai oficialiai pristatyti Lenkijoje vykusioje parodoje Agrotech, kurioje buvo įvertinta parodos aukso medaliu. gallery image
gallery image

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Case IH pristato tvirtus HD serijos kintamos kameros ritinių presus profesionalams

Case IH papildė kintamos kameros ritinių presų gamą naujais...

Technikos naujienos

Atnaujinti Case IH Luxxum traktoriai

Trys universalūs Case IH Luxxum modeliai, skirti vidutinio d...

Technikos naujienos

Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leid...