Menu
Krone stato naują logistikos centrą

Naujienos 08.04.2022   

image for article


Krone investuoja 40 milijonų eurų į naują atsarginių dalių sandėlį, logistikos centrą ir biurus Spelle mieste, Vokietijoje. Naujasis centras, kuris užims apie 7,5 hektaro, turėtų pradėti veikti iki 2023 metų pabaigos.

„Pastarosiomis savaitėmis suabejojome, ar šiais politiškai neapibrėžtais laikais turėtume tęsti šias investicijas, – naujieną komentavo Krone Holding stebėtojų tarybos pirmininkas Bernard'as Krone. - Tačiau nusprendėme darbų nestabdyti, remdamiesi tuo, kad tiek politinė krizė, tiek pandemija aiškiai primena, kaip svarbu užtikrinti nenutrūkstamą maisto grandinės veikimą“.

B. Krone pridūrė, kad žemės ūkiui ir žemės ūkio technikai  maisto gamybos grandinėje tenka labai svarbus vaidmuo: „Tačiau be galingos ir efektyviai dribančios technikos profesionaliems ūkininkams ir rangovams taip pat reikia aukščiausios kokybės detalių ir greito jų pristatymo. Naujasis centras padės tai užtikrinti ir tuo pačiu kompanijai suteiks tvaraus, ilgalaikio ir patikimo partnerio vardą“.Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Alliance 590 kelia kartelę: maksimalus universalumas ir efektyvumas transporto srityse

Septyni nauji Alliance 590 dydžiai iškelia universalumo ir n...

Naujienos

Tiesioginis srutų įterpimas į augančias kultūras

Danijos kompanijos Samson Agro teigimu, siauras griovelis, k...

Naujienos

Naujos Michelin mažo slėgio padangos savaeigiams purkštuvams

Naujos Michelin SprayBib CFO padangos savaeigėms purškimo ma...