Menu
Trelleborg parduoda padangų padalinį koncernui Yokohama

Rinka 29.03.2022   

image for article


Padangų gamybos ir prekybos sektoriuje netikėtos permainos: Švedijoje įsikūrusi Trelleborg Group pardavė Trelleborg Wheel Systems (TWS) verslą Yokohama Rubber Company. 2,1 mlrd. eurų sandorį tikimasi užbaigti iki šių metų pabaigos.

Įsigijusi dar vieną įmonę Yokohama Rubber Company į savo portfelį galės įtraukti Trelleborg, Mitas, Maximo, Cultor ir Interfit prekės ženklus, kas garantuos visą žemės ūkio ir statybų technikos padangų asortimentą. Išplėtotas TWS Europos pardavimo tinklas papildys Yokohama prekybos pajėgumus Japonijoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.

Trelleborg Wheel Systems valdo 14 gamyklų, iš jų septynios veikia Europoje (Italijoje, Latvijoje, Serbijoje, Slovėnijoje ir trys Čekijoje), dvi JAV, viena Brazilijoje ir keturios Azijoje. Apie 70 % kompanijos pardavimų koncentruojasi Europoje. Žemės ūkio padangos sudaro apie 60 % produkcijos, likusi dalis skirta pramoninei ir statybinei technikai bei motociklams.

YOHT pasaulinės rinkos žaidėjas, kurio centrai įsteigti Tokijuje, Bostone, Amsterdame ir Mumbajuje. Yokohama Group pasaulinis pramoninių padangų gamybos tinklas apima aštuonias gamyklas keturiose šalyse ir tris tyrimų bei plėtros centrus Japonijoje, Indijoje ir Jungtinėse Valstijose.Jums turėtų būti įdomu


Rinka

Rekordiniai SDF metai

Deutz-Fahr ir Same jungiančio koncerno pajamos praėjusiais m...

Rinka

Claas stabdo savikrovių pašarų priekabų gamybą

Cargos savikrovių pašarų priekabų atsarginės dalys bei techn...

Rinka

AGCO apyvarta pasiekė 11 mlrd. JAV dolerių

Auganti pasaulinė traktorių ir žemės ūkio technikos paklausa...