Menu
Pöttinger Terrasem sėjamųjų gamoje – atnaujinti didelio darbinio pločio modeliai

Technikos naujienos 23.03.2022   

image for article


Austrijos kompanija tęsia Terrasem sėjamųjų atnaujinimą ir pristato 8,0 bei 9,0 m darbinio pločio modelius - Terrasem V 8000 ir Terrasem V 9000, kurie keičia ankstesnius C8 ir C9. Šio darbinio pločio mašinų greitis gali siekti iki 12 km/val.

Atnaujintos konstrukcijos pneumatinės Terrasem sėjamosios nuo šiol ne tik sujungia žemės dirbimą, sutankinimą, trąšų įterpimą ir sėją vienoje mašinoje, bet ir vienu metu gali įterpti tris skirtingus sėjos komponentus skirtingame gylyje.

Primename, kad pasikeitė mašinų modelių pavadinimas. Atnaujinti modeliai koduojami tokia pat raidžių ir skaičių kombinacija, kaip ir mažesnio darbinio pločio mašinos: lankstoma – raidė V, žemės dirbimo diskai - D, trąšų įterpimo sistema - Z, skaičiai reiškia mašinos darbinį plotį, milimetrais.

Standartiškai įrengtos dviem dozavimo sistemos, abiejų modelių sėkladėžės talpa yra 5 600 litrų. Sėklų norma (1,5-420 kg) reguliuojama iš kabinos. Naujieji Terrasem modeliai yra suderinami su Agrirouter informacijos dalinimosi sistema, kurios naudojimas garantuoja mažesnes sąnaudas bei išlaidas ir didesnį efektyvumą.

Pasak kompanijai atsstovaujančios Lietuvos bendrovės SV Technika produktų grupės vadybininko Vitalijaus Staševičiaus, didėjant ūkiams ir jų turimiems traktoriams didėja ir tokių mašinų poreikis. „Didelio darbinio pločios sėjamosios paklausios šalyse, kurios turi didelius dirbamus plotus ir vertina darbo našumą. Lietuvoje tokių mašinų parduodamos po kelis vienetus, o populiariausios 4,0–6,0 m darbinio pločio modeliai su arba be trąšų įterpimo sistemų“, - rinką komentuoja V. Staševičius.

Naujosios 8,0-9,0 m sėjamosios Lietuvoje bus prieinamos jau rudenį (spalio lapkričio mėnesiais). Norintiems tokio darbinio pločio mašinos rudeninei sėjai SV Technika gali pasiūlyti ankstesnius modelius Terrasem C8 ir C9. 

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Case IH pristato tvirtus HD serijos kintamos kameros ritinių presus profesionalams

Case IH papildė kintamos kameros ritinių presų gamą naujais...

Technikos naujienos

Atnaujinti Case IH Luxxum traktoriai

Trys universalūs Case IH Luxxum modeliai, skirti vidutinio d...

Technikos naujienos

Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leid...