Menu
Valtra G serija pelnė dar vieną apdovanojimą

Įvykiai 22.03.2022   

image for article


„Ūkio mašina“ (angl. „Farm Machine 2022“) apdovanojimas, anksčiau žinomas kaip „Metų mašina“ (angl. „Machine of the Year“), vienas iš labiausiai siekiamų žemės ūkio mašinų inžinerijos apdovanojimų. Valtra G serija šiemet laimėjo naudingiausio traktoriaus kategorijoje.

Komisijos nariai pripažino Valtra G seriją, kaip labiausiai universalų traktorių ir pavadino G serija tikru priekinio krautuvo meistru. Toks titulas skirtas dėl integruoto priekinio krautuvo rėmo, elektroninio valdymo ir 5,7 m2 stiklo ploto, kuris suteikia didelį matomumą.

Tokį vertinimą lėmė mašinoje įdiegtas išmaniųjų technologijų sistemų rinkinys - Valtra Guide, ISO-Bus, Section Control, Variable Rate Control ir TaskDoc, kurios efektyviai veikia kartu ir suteikia daug privalumų. Puikiai įvertintas ir SmartTouch porankio naudojimo paprastumas.

Iš karto po pristatymo 2020 m., G serija buvo apdovanota „Geriausio standartinio traktoriaus 2021“ titulu, „Red Dot“ dizaino ir 2021 m. „IF“ dizaino apdovanojimais.Jums turėtų būti įdomu


Įvykiai

Massey Ferguson pagamino milijoną traktorių

Kompanija Massey Ferguson švenčia milijoninio traktoriaus pa...

Įvykiai

Mažoji Horsch naujovių Agritechnica – bendrovės Audrokesta kieme

Vokietijos žemės ūkio technikos gamintojas Horsch mašinų nau...

Įvykiai

Vienas iš „Ką pasėsi... 2022“ medalių – teleskopiniam MLT 841-145 PS+ krautuvui

Šiandien prasidėjusioje parodoje „Ką pasėsi...“ gausu naujov...