Menu
Krone ir Lemken išbando autonominių mašinų koncepciją

Naujienos 18.03.2022   

image for article


Combined Powers taip pavadinta jungtinio Krone ir Lemken projekto dyzelinė-elektrinė autonominių mašinų koncepcija. Jėgainės bloko (iki 170 kW/230 AG) sugeneruota elektra perduodama ratams ir galiniam galios velenui, o iš ten – padargams.

Autonominis mašinų duetas pritaikytas dirbti ištisus metus. Praėjusiais metais jis buvo išbandyta su įvairiais padargais, įskaitant kultivatorių, plūgą, sėjamąją, žoliapjovę, vartytuvą ir grėblį.

Technologija sukurta siekiant kompensuoti vis didėjantį kvalifikuotos darbo jėgos trūkumą žemės ūkyje. Abi bendrovės mano, kad ši koncepcija bus naudinga ūkininkams ir suteiks jiems daugiau laisvalaikio. Šiandieniniai mašinų operatoriai ateityje taps sistemų operatoriais, kurie valdys ir stebės autonominių mašinų darbą mobiliaisiais įrenginiais, perduos užduotis bei gaus atliktų darbų ataskaitas per komunikacijos modulį ir duomenų mainų centrą Agrirouter.

Konstrukcijoje esantys jutikliai stebi aplinką ir padargą bei veikia kaip viena integruota išmanioji sistema tam, kad būtų pasiektas kuo didesnis tikslumas ir kuo geresnė darbo kokybę bei užtikrintas saugumas. Remiantis ilgamete ISO-bus ir TIM naudojimo Krone ir Lemken mašinose patirtimi, transporto priemonė ir padargas sąveikauja, dalindamiesi visais duomenimis.

Konstrukcijos bandomieji darbai tęsiami, kada galėtų būti pradėta serijinė tokių mašinų gamyba kol kas nepranešama.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Alliance 590 kelia kartelę: maksimalus universalumas ir efektyvumas transporto srityse

Septyni nauji Alliance 590 dydžiai iškelia universalumo ir n...

Naujienos

Tiesioginis srutų įterpimas į augančias kultūras

Danijos kompanijos Samson Agro teigimu, siauras griovelis, k...

Naujienos

Naujos Michelin mažo slėgio padangos savaeigiams purkštuvams

Naujos Michelin SprayBib CFO padangos savaeigėms purškimo ma...