Menu
Unia atnaujina prikabinamus barstytuvus

Technikos naujienos 27.01.2022   

image for article


Lenkijos žemės ūkio technikos gamintojo Unia prikabinami trąšų ir kalkių barstytuvų RCW modeliai nuo šiol siūlomi su atnaujintais bunkeriais, kurie leidžia medžiagai geriau slysti dugno transporteriu. Be to, atnaujintos mašinos labiau pritaikytos smulkesnėms medžiagoms barstyti.

Galimi aštuoni standartiniai RCW modeliai, kurių talpa nuo 4 500 iki 13 000 litrų. Traktoriaus galios poreikis yra nuo 40 iki 200 AG. Darbiniai pločiai siekia iki 36 m, o didžiausias modelis yra su galine vairuojama ašimi.

Dviejų profesionalaus naudojimo RCW Plus modelių bunkerio talpa yra 10 000 ir 12 000 litrų, ir jie, kaip ir standartinės versijos, galimi su 25 cm bunkerio paaukštinimu.

Papildomi pasirenkama įranga yra 9,0 m kalkių barstymo sija, jutiklinio ekrano valdymas hidraulinėms funkcijoms ir ISOBUS paketai. Gamos flagmano RCW 150 Helix barstytuvo bunkerio talpa padidinta iki 15 000 litrų, jame sumontuota 12,0 m pločio barstymo sija.  Šiam barstytuvui reikalingas 200 AG galios traktorius. Mašina sveria 7,1 t, standartiškai montuojamos 600/55-22,5 dydžio padangos.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Case IH pristato tvirtus HD serijos kintamos kameros ritinių presus profesionalams

Case IH papildė kintamos kameros ritinių presų gamą naujais...

Technikos naujienos

Atnaujinti Case IH Luxxum traktoriai

Trys universalūs Case IH Luxxum modeliai, skirti vidutinio d...

Technikos naujienos

Žiūrėkite kiaurai per krautuvo kaušą

Doosan Infracore Europe sukurta permatomų kaušų sistema leid...