Menu
Claas plečia Rusijos kombainų gamyklą

Naujienos 05.01.2022   

image for article


Didėjanti Tucano kombainų paklausa Rusijoje ir Kazachstane paskatino Claas toliau investuoti į gamyklą Rusijos Krasnodaro mieste.

Per pastaruosius penkerius metus Tucano modelių gamyba išaugo keturis kartus, o dabar kasmet gamyklą palieka daugiau kaip 1 000 javų derliaus dorojimo mašinų.

Užbaigus naujausią investicijų į gamyklą plėtros etapą, metalo komponentų apdirbimo plotas padidės nuo 11 000 m² iki 16 000 m², numatytos papildomos vietos naujai įrangai, dažymo cecho konvejeris bus 700 m ilgesnis, bus įrengta papildoma miltelinio dažymo kamera ir padidinta logistikos patalpų erdvė.

Investicijos sieks iš viso apie 12,6 mln. eurų. Skaičiuojama, kad bendras gamybos plotas padidės iki 53 000 m², o žmonių dirbs daugiau kaip 700.

Tucano modeliams komponentai, tokie kaip kabina, šiaudų smulkintuvas ir padangos, gaminami vietoje arba tiekiami iš Rusijos tiekėjų. Gamykloje taip pat surenkami Axion ir Xerion traktoriai vietos rinkai. Ateityje nuo Krasnodaro gamybos linijos riedės ir naujieji Trion kratikliniai bei hibridiniai kombainai.

Nuo 2005 m. veikianti Claas gamykla Rusijoje sulaukė beveik 150 mln. eurų investicijų.

 Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Naujas PROFI Lietuva numeris

Nepaisant daugybės iššūkių, žemės ūkio mašinų gamintojai inv...

Naujienos

Cat išmaniųjų telefonų ir mobiliojo inerneto naujovės

Bullitt Group, kuriai priklauso tarptautinė Cat telefonų lic...

Naujienos

SDF technikos gamą papildė vynuogynų traktorius-robotas

Same Deutz Fahr įmonių grupė perėmė vynuogynų robotikos star...