Menu
Savaeigis smulkintuvas John Deere 9700i - VIDEO

Video 12.10.2021   

image for article


Savaeigis smulkintuvas yra svarbiausia mašina žolinių pašarų ruošimo grandinėje, visus darbus turinti atlikti per kelias savaites. Todėl patikimumo ir aptarnavimo minimizavimo klausimai šiai mašinai keliami atitinkami. John Deere savaeigių smulkintuvų flagmanai 9000i pristatyti 2018 m. Prabėgus trejiems metams ne ką mažiau buvo įdomu pasižiūrėti, kaip nauji savaeigiai smulkintuvai pasirodė praktiškai mūsų atlikto ilgalaikio testo metu. 

Šio John Deere 9700i modelio, su kuriuo praleidome pastaruosius dvejus metus, atliktas techninis aptarnavimas po 850 mval. išdirbio jokių netikėtumų neatskleidė. Viso naudojimo metu nebuvo nė vienos prastovos, susijusios su pačia derliaus dorojimo mašina. Nepaisant to, naudotojai išsakė kelias pastabas, į kurias tikimasi, kad gamintojas atsižvelgs.

Ilgalaikio testo metu John Deere 9700i susmulkino 1 650 ha kukurūzų ir apie 100 ha žalienų.

Ilgalaikio testo rezultatus ir atliktų remonto darbų apžvalgą bei išsamų susidėvėjusių dalių sąrašą rasite 2021-ųjų PROFI Lietuva spalio mėnesio numeryje, kuris pasirodys prekyboje ir pasieks Jūsų pašto dėžutes jau kitą savaitę.

 

Jums turėtų būti įdomu


Video

Ūkiškame Dakare – ne tik automobiliai

Šiųmetė, antrą kartą organizuota „Ūkininko automobilis 2020“...

Video

Debiutavo Ūkininko automobilis 2019

Rudeniui perkopus į antrąją pusę, spalio 25 d., startavo „Ūk...

Naujienos

Metų traktorius 2022 finalas – net du apdovanojimai Jonh Deere

Vakar po kelerių metų pertraukos geriausio traktoriaus rinki...