Menu
Krone atidaro naują technikos bandymų centrą

Naujienos 30.09.2021   

image for article


Lingeno gamyklos Vokietijoje teritorijoje pradėjo veikti naujas kompanijos Krone technikos testavimo kompleksas, pavadintas Future Lab. Moderniame centre bus išbandomos ne tik pagamintos mašinos, bet ir iš tiekėjų gauti komponentai, prieš juos montuojant Krone mašinose. 

4 000 m2 pastate yra trys bandymų stendai: du – hidraulinėms sistemoms tikrinti, kitas - įvairiems eksploataciniams parametrams matuoti. Taip pat yra komponentų, mazgų, elektroninių sistemų ir programinės įrangos bandymų įrenginiai. Dar vienas bandymų stendas skirtas transmisijoms, kurioms prieš montuojant į Big X pašarų sumlkintuvą, BigPack presą ar granulių kombainą Premos atliekami ilgaamžiškumo tyrimai.

„Naujasis kompleksas suteikia mums puikias galimybes atlikti įvairius tyrimus, pvz., autonomines sistemas“, - komentuoja Krone Group stebėtojų tarybos pirmininkas Bernard‘as Krone. 

Pastatus po stogu supa 1,1 km ilgio lauko bandymų trasa, kurios nuolydis siekia iki 18%. Ji naudojamas transporto priemonės homologacijai, programinės įrangos sistemų testavimui ir vairavimo egzaminams.

Future Lab buvo pastatytas per mažiau nei metus ir kainavo apie 20 milijonų eurų, bendras komplekso plotas yra apie 13 hektarų. Naujame centre dirba 30 darbuotojų. Bandymų stenduose generuojama šiluma naudojama pastatui šildyti. Dalis elektros energijos tiekiama saulės baterijomis.

 

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Metų traktorius 2022 finalas – net du apdovanojimai Jonh Deere

Vakar po kelerių metų pertraukos geriausio traktoriaus rinki...

Naujienos

Dotnuva Baltic parodinės naujienos – tiesiai į ūkius

Praėjusi paroda „Ką pasėsi...2021“ kaip niekad buvo sėkminga...

Naujienos

BKT atidaro naują padangų gamyklą

Padangų gamintojas BKT pradėjo bandomają gamyba naujoje 56 m...