Menu
Väderstad sėjamųjų gamą papildė Spirit 600C InLine

Technikos naujienos 28.09.2021   

image for article


Nuo šių metų spalio mėn. Švedijos kompanijos Väderstad siūlo naują sėjamųjų modelį – Spirit 600C InLine, kuris įterpia į sėklų vagutę šalia sėklos nedidelį trąšų kiekį, kad augalai galėtų greitai įsisavinti maisto medžiagas.

Pasak Magnus‘o Samuelsson‘o, Väderstad koncepcijų kūrimo specialisto, InLine technologija leidžia įterpti trąšas į tą pačią eilutę, kaip ir sėklas. „Taip sėklos paskatinamos greitam sudygimui iškart po sėjos, sutrumpinant jų sudygimo laiką. InLine labai naudinga, dirbant su nedidelėmis trąšų normomis“, – paaiškina jis. 

Spirit 600C InLine gali dirbti tiksliai ir itin našiai. „Mašinoje įrengta ortakių sistema, atskirianti trąšų paskirstymą nuo sėklų. Tokiu būdu išvengiama sėjamų sėklų ir trąšų išsisluoksniavimo, kas ypač svarbu, kai sėklų dydis ir svoris yra nevienodi. Oro srautų intensyvumas lengvai reguliuojamas, užtikrinant optimalų sėklų ir trąšų įterpimo tikslumą“, – konstrukcijos ypatumus nurodo M. Samuelsson‘as.

Trąšos dozuojamos, naudojant tokią pačią Fenix dozavimo sistemą su elektros pavara, kaip ir sėklų dozavimui. Ji ne tik tiksli, bet ir atspari korozijai. Suskirstytos ertmės dozavimo ritėje ir kampu pakreipta išbėrimo iš dozatoriaus anga veiksmingai pašalina srauto pulsacijas, kad visi augalai galėtų vienodai pasiekti trąšas.

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Claas Jaguar 900s atnaujinimai – didesniam našumui ir efektyvumui

Vienas iš reikšmingiausių kompanijos Claas savaeigių smulkin...

Technikos naujienos

Pöttinger sėjamųjų gamos naujovė - Aerosem VT

Naujoji Austrijos kompanijos Pöttinger pneumatinė sėjamoji A...

Technikos naujienos

Lietuviškas hibridinis bieometanu ir elektra varomas 400 AG traktorius (papildyta)

Didžiausias Lietuvos ekologiškų produktų gamintojas praėjusi...