Menu
AGCO stiprina pozicijas paukštininkystės sektoriuje

Naujienos 22.09.2021   

image for article


AGCO įmonių grupę papildė Ispanijos tiksliosios gyvulininkystės įmonė Faromatics. Koncernas siekia kurti ir siūlyti išmaniuosius sprendimus visose žemės ūkio verslo srityse.

Faromatics (Farm Robotics and Automation) yra ChickenBoy, pirmojo pasaulyje roboto, kuris autonomiškai stebi naminius paukščius, gamintojas. Robotizuota sistema paukštininkystės ūkiuose ne tik padeda gerinti gyvūnų gerovę, bet ir didina paukščių produktyvumą.

Patentuota technologija veikia, naudodamat jutiklius ir dirbtinį intelektą, kad išmatuotų ir įvertintų įvairius parametrus, įskaitant aplinkos temperatūrą, oro kokybę, šviesą ir garsą. Gauti duomenis padeda reguliuoti paukščių auginimo mikrolklimatą.

AGCO vadovas Eric‘as Hansotia tikina, kad šia investicija siekiama plėtoti bendrovės viziją, kad ateityje būtų galima pasiūlyti išmaniuosius ūkininkavimo sprendimus visose žemės ūkio verslo srityse. „Džiaugiamės, kad mūsų gaminamų produktų gama pasipildė išmaniaisias technologiniais sprendimais ir paukštininkystės ūkiams. Siekiame stiprinti esamus pajėgumus ir paspartinti naujovių plėtrą, kurios padeda mūsų verslo partneriams padidinti pelningumą ir kartu pagerinti gyvūnų gerovę“, - naują investiciją į Faromatics komentuoja jis.

Faromatics buvo įkurta 2016 m. Įmonė kuria ir kitus įvairius išmaniuosius autonominius sprendimus.

AGCO taip pat priklauso Tecno Poultry Equipment (automatizuotų ir kompiuterizuotų vandens tiekimo, šėrimo, kiaušinių surinkimo, oro kondicionavimo ir valymo sistemų vištoms dedeklėms gamintojas) ir Cumberland, gaminanti platų naminių paukščių auginimo įrangos asortimentą, įskaitant šėrimo ir girdymo sistemas, vėdinimo įrangą, šildytuvus ir lizdų įrangą. 

 

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Metų traktorius 2022 finalas – net du apdovanojimai Jonh Deere

Vakar po kelerių metų pertraukos geriausio traktoriaus rinki...

Naujienos

Dotnuva Baltic parodinės naujienos – tiesiai į ūkius

Praėjusi paroda „Ką pasėsi...2021“ kaip niekad buvo sėkminga...

Naujienos

BKT atidaro naują padangų gamyklą

Padangų gamintojas BKT pradėjo bandomają gamyba naujoje 56 m...