Menu
Ryškūs kaip dienos šviesa darbo žibintai

Naujienos 23.07.2021   

image for article


Nauji Hella gamybos S serijos LED darbo žibintai tinka traktoriams, savaeigiams kombainams ir kitai žemė ūkio technikai. Gamintojo teigimu, naujų žibintų šviesos kokybė prilygsta dienos šviesai.

Nauja LED žibintų serija S papildo esamą Modul 70, Modul 90 ir Power Beam darbo lempų gamą. Naujų žibintų dizainas universalus, tad bendrovės teigimu, transporto priemonių gamintojai esamus halogeninius žibintus gali lengvai ir greitai pakeisti šviesos diodais.

Žibintai galimi apvalios ir kvadratinės formos, taip pat gali būti tvirtinami įvairiose vietose. S serija gaminama Austrijoje. Objektyvas pagamintas iš specialaus plastiko, kuris sumažina svorį ir užtikrina didelį atsparumo korozijai lygį.

Aukštos kokybės atnaujinimui pritaikytus žibintus galima įsigyti už prieinamą kainą. Jie  sukuria visą šviesos srautą, esant aplinkos temperatūrai nuo -40°C iki + 50°C. Jei yra perkaitimo rizika, žibintai automatiškai pritemsta.

Iš pradžių artimo ir tolimo apšvietimo žibintus bus galima įsigyti 1 000 liumenų versijas, o rudenį – 2 000 liumenų. Metų pabaigoje numatoma ir 4 000 liumenų Modul 90 S versijos gamyba. Jau kuriami ir kiti modeliai bei apšvietimo variantai.

 

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

AGCO stiprina pozicijas paukštininkystės sektoriuje

AGCO įmonių grupę papildė Ispanijos tiksliosios gyvulininkys...

Naujienos

Galiniai traktoriaus krautuvai

Turkijos gamintojas Novatar teigia, sėmingai plečiantis gali...

Naujienos

Išbandomas ritinių transportavimo robotas

Šiaurės Amerikos kompanija Vermeer bando autonominės ritinių...