Menu
Automatiniai stabdžiai Claas Arion traktoriams

Technikos naujienos 19.07.2021   

image for article


Kompanija Claas sukūrė stabdžių sistemą, kuri stabilizuoja traktoriaus ir priekabos junginį, kad būtų išvengta nelaimingo atsitikimo, kai važiuojama nuo kalno su dideliu kroviniu. Ji taip pat naudinga šlaituose ir slidžiuose paviršiuose, dirbant su presais, presais-vyniotuvais, pašarų priekabomis-rinktuvais, srutvežiais ir prikabinamais purkštuvais.

Saugumą didinančią sistemą galima įrengti Arion 500 ir 600 traktoriuose su Cmatic transmisija ir pneumatiniais stabdžiais. Sistema veikia, naudodama jutiklius, stebinčius variklio sukimo momentą ir transmisijos apkrovas. Stabdžiai automatiškai įjungiami, kai traktoriui tenka kritinės traukos jėgos.

Traktoriaus operatorius gali padidinti dviejų mašinų junginio stabdymą, perstatydamas pavaros svirtį į automatinį arba važiavimo režimą. Tai padidina lėtėjimą, mažinant transmisijos santykį ir didinant variklio sūkius, kad jie atitiktų važiavimo greitį. Sistema taip pat gali būti naudojama su aktyvia greičio palaikymo funkcija, važiuojant didžiausiu iki 20 km/val. greičiu.

Nauja sistema turi ir daugiau privalumų. Padeda operatoriui, važiuojant atbuline eiga su priekabomis-rinktuvais ir presais suaktyvinant stabdymą, vos tik vairuotojas pradeda keisti važiavimo kryptį, naudodamas atbulinės eigos svirtį arba mygtuką CMotion valdymo svirtelėje.

Pasak bendrovės Baltic Agro Machinery produkto vadybininko Martyno Milčiaus, nauja automatine stabdžių sistema bus galima atnaujinti ir anksčiau įsigytus, 2021-aisiais pagamintus Arion 500/600.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Naujas Horsch kultivatorius 600 AG traktoriams

Vokietijos kompanijos Horsch teigimu, naujas 6,0 m ir 7,0 m...

Technikos naujienos

Išmaniai valdomas Pöttinger grėblys

Patobulintas dviejų rotorių grėblys TOP 632 A gali formuoti...

Technikos naujienos

Nauji Fendt kratikliniai kombainai

Naują Fendt Corus 500 seriją sudaro trys penkių kratiklių mo...