Menu
Stiprus duetas - Lemken noragėlių sekcijos ir priekinio bunkerio junginys

Technikos naujienos 09.07.2021   

image for article


Specializuota žemės dirbimo ir sėjos technikos gamintoja Lemken optimizavo priekinio bunkerio Solitair 23+ ir pakabinamųjų noragėlių sekcijos OptiDisc 25 sistemą, taip suteikdama dar didesnį pasirinkimą Lemken sėjamųjų gamoje. Svarbiausia šių dviejų mašinų junginio naujovė – suderinamumas su ISO-Bus, kas užtikrina tikslų, patogų ir optimalų mašinų valdymą bei reguliavimą.

Solitair 23+ sėklų ir trąšų bunkerį galima naudoti keliais būdais, dirvai dirbti ir sėti kartu su įvairiais Lemken padargais. ISO-Bus technologija yra naujovė Solitair 23+. Keisti sėjos normą ar kontroliuoti sekcijų plotį nuo šiol galima, naudojant traktoriaus terminalą per MegaDrill valdiklį. Tai sumažina operatoriaus įtampą ir užtikrina efektyvų medžiagų naudojimą ir sėją be persidengimo.

Kartu su aktyvių rotorių kultivatoriumi Zirkon 12 ir pakabinamųjų noragėlių sekcija OptiDisc 25 priekinis bunkeris Solitair 23+ suformuoja kompaktišką, manevringą mašinų komplektą sėjai. Kelių mašinų kombinacija leidžia geriau paskirstyti svorį, palyginti su gale agreguojamomis sėjamosiomis. Dar vienas tokios sistemos privalumas – mažesnis traktoriaus galios poreikis. Priekinis bunkeris gali būti naudojamas ir sėkloms, ir trąšoms, todėl idealiai tinka sėti kukurūzus komplekte su Azurit tikslaus sėjimo sėjamąja.

Be 4 ir 4,5 m pločio sulankstomų versijų, jau esančių rinkoje, bus galima įsigyti 3 ir 4 m standžias ir 5 bei 6 m sulankstomas pakabinamųjų noragėlių OptiDisc 25 versijas. Nauji sulankstomi OptiDisc 25 modeliai turi atraminius ratus transportavimui.

Solitair 23+ priekinį bunkerį galima įsigyti jau dabar, o naująją OptiDisc 25 noragėlių sekciją nuo 2022 m. sausio mėn.

Solitair 23 sukonstruotas kaip injekcinis priekinis bunkeris. Papildomai galima užsisakyti slėgio sistemą. Jis teikia galimybę lengvai dozuoti sėklas ar trąšas iki 500 kg/ha. Solitair 23 bunkerio talpa 1 900 l, nors jo bendras aukštis nėra didelis. Naudojant keturis dozavimo blokus, garantuojamas tikslus sėklų arba trąšų tiekimas. 

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Pirmieji Horsch pakabinami purkštuvai – nedideliems ūkiams

Iki šiol Vokietijos kompanija Horsch prikabinamus ir savaeig...

Technikos naujienos

Pöttinger Impress 3000 presų atnaujinimai ne tik išorėje

Naujas dizainas ir pakeistas vardas - ne vieninteliai Austri...

Technikos naujienos

Massey Ferguson 8S serijos pajėgumai perkopė 300 AG

Massey Ferguson papildė 8S seriją dviem naujais modeliais: 8...