Menu
Dar didesnis trąšų barstytuvų tikslumas

Technikos naujienos 31.05.2021   

image for article


Naujo dizaino Amazone ZA-M02 ir ZA-X03 trąšų barstytuvus galima komplektuoti su elektriniu valdymo bloku, kuris leidžia išlaikyti vienodą barstymo lygį, nepriklausomai nuo traktoriaus važiavimo greičio.

Toks sprendimas Amazone ZA-X pritaikomas pirmą kartą. EasySet 2 kabinoje montuojamas terminalas automatiškai koreguoja angų dydį, kad trąšų išbėrimo lygis visada būtų vienodas. Tai leidžia operatoriui padidinti ar sumažinti važiavimo greitį, atsižvelgiant į lauko dydį ir dirvos sąlygas, nesirūpinant dėl trąšų išbėrimo normos.

EasySet 2 kartu su elektriniu vožtuvų valdymu turi papildomą pranašumą - operatorius gali reguliuoti trąšų išbėrimo normą, nesustabdant traktoriaus ir neišlipant iš kabinos, kai dirbama galulaukėse, šalia vandens telkinių ar netaisyklingos formos laukuose. 

Naujajame terminale yra bendro ploto skaitiklis ir integruotas apdorotų hektarų matuoklis leidžia operatoriui stebėti mašinos našumą. 

Atsižvelgiant į darbinį plotį ir bunkerio talpą, o ZA-X 3 galima įsigyti nuo 10-18 m darbinio pločio ir nuo 500 iki 1 400 litrų bunkerio talpos (maks. 1 750 litrų su papildomais paaukštinimais).

Darbinis ZA-M02 plotis yra nuo 10-36 m. Bunkerio dydis yra nuo 1 000 iki 1 500 litrų (ne daugiau kaip 3 000 litrų su paaukštinimais).

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Didesnis sėjos lankstumas: Lemken Solitair su padalytu sėklų bunkeriu

Praėjus vos metams po sėkmingo Solitair 9+ pneumatinės sėjam...

Technikos naujienos

Manitou NewAg XL teleskopinių krautuvų gamoje – naujas flagmanas

MLT961-160V + L į 9,0 m aukštį gali iškelti 6,0 t svorio kro...

Technikos naujienos

Sėjamoji žolei kukurūzų tarpueiliuose pasėti

Vienoje Nyderlandų įmonėje sukurta greitai augančioms žolėms...