Menu
Kuhn presų naujovės

Technikos naujienos 03.05.2021   

image for article


Prancūzijos kompanija Kuhn papildė VB presų ir VBP BalePack presų-vyniotuvų pasirenkamos įrangos sąrašą drėgmės jutikliais, galinčiais presuojamoje masėje nustatyt drėgmės kiekį iki 40%.

Naujovė galima visuose nuo šių metų pradžios gaminamuose modeliuose, taip pat drėgmės jutikliai galimi įrengti ir anksčiau pagamintose mašinose pageidaujantiems geriau kontroliuoti pašarų sausąsias medžiagas gyvulių augintojams.

Dar viena prancūziškų presų naujovė – ant vyniojimo stalo montuojama svėrimo sistema. Ji galima FBP BalePack ir VBP BalePack presuose-vyniotuvuose.

Sistema ne tik sveria kiekvieną ritinį atskirai, bet taip pat ir pateikia paskutinių trijų ritinių vidurkį. Gamintojo teigimu, kad ši technologija padės ūkininkams ir rangovams tiksliau apskaityti pašarų gamybą.

Patobulinti ir SB stačiakampių ryšulių presai. Nuo šiol rinktuvas seka pradalgės apimtį ir prisitaiko surinkti didesnį masės kiekį, siekiant išlaikyti vienodai didelį ryšulio tankį. Bendrovė teigimu, tai pagerina presuojamos masės srauto tiekimo pastovumą, padeda išvengti presavimo mechanizmo apkrovų ir sumažina užsikimšimų riziką. Ryšulio kameros ilgis siekia 3,75 m. Naujovės užtikrina vienodą tankį ryšulyje, ypač kai presuojama labai sausa masė.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Sėjamoji su guminių vikšrų važiuokle?

Tokį techninį sprendimą – sėjamojoje naudoti vikšrus– išband...

Technikos naujienos

Priekinis diskinis kultivatorius sunkioms dirvoms

Jungtinės Karalystės kompanija Agriweld pristatė 4,0 m darbi...

Technikos naujienos

McCormick pristato Etapo V reikalavimus atitinkantį traktorių

Ekologiškai švaresnis X5.085 apibūdinamas kaip universalus i...