Menu
McCormick pristato Etapo V reikalavimus atitinkantį traktorių

Technikos naujienos 30.04.2021   

image for article


Ekologiškai švaresnis X5.085 apibūdinamas kaip universalus ir lengvai valdomas traktorius, skirtas transportui, darbui su priekiniu krautuvu ir lengviems lauko darbams atlikti. 75 AG FPT F34 variklis atitinka Etapo V išmetamųjų deginių reikalavimus, jiems apdoroti naudojant EGR, DOC ir DPF priemones, SCR nėra.

X5.085 turi 3,4 l darbinio tūrio, 4 cl. variklį su Common Rail sistema, sukimo momentas 375 Nm, esant 1 400 aps./min. Naujasis modelis įsiterpia tarp Etapo IV McCormick X4 serijos ir būsimos McCormick X5.

Traktorių galima užsakyti su nauju priekiniu krautuvu M15, jam valdyti įrengta speciali nauja valdymo svirtelė. M15 rėmas suprojektuotas naujai, kad nesumažėtų prošvaisa ir nebūtų ribojamas priekinės ašies vairavimo kampo diapazono.

Vairo aukštis ir gylis yra reguliuojami, o kabinos stogą, kuriame yra skaidrus stoglangis, galima pažemintą kabiną, kad būtų paprasčiau įvažiuoti į žemų lubų patalpas. Svorio ir galios santykis – 48 kg/AG, o dyzelino bako talpa – 103 litrai. Teigiama, kad nauja stabdžių sistema sumažina stabdymo kelią 50 %.

Kompanijai Argo Tractors priklausančioje gamykloje Italijoje pagamintas X5.085 parengtas McCormick technikos parko valdymo ir stebėjimo telematikos sistemai įrengti. Ji matuoja degalų sąnaudas, skaičiuoja darbo valandas ir įspėja apie techninę priežiūrą. Informacija pateikiame internetinės platformos paskyroje ir išmaniųjų įrenginių programėlėje.

 Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Kverneland pašarų ruošimo mašinų naujienos

Žemės ūkyje vis aktualiau tampa darbus atlikti per kuo trump...

Technikos naujienos

Kverneland žemės dirbimo ir sėjos technikos naujienos

Tarptautinis gamintojas Kverneland tobulina gaminamą technik...

Technikos naujienos

Gausus Kuhn produktų naujovių paketas

Prancūzijos kompanija Kuhn tradicinį Kuhn summer news 2022 n...