Menu
Reversinis atbulinės eigos valdymas galimas ir John Deere traktoriuose?

Technikos naujienos 07.04.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerVisiems žinoma Suomijos traktorių gamintojo Valtra reversinio valdymo sistema Valtra TwinTrack su 180o apsukama operatoriaus sėdyne. Tokią pat galimybę John Deere 6R, 7R ir 8R traktoriams pasiūlė Nyderlandų inžinerijos firma Vlastuin Mechanisatie, sukūrusi minėtų serijų traktoriams reversinio valdymo komplektą, kuris leidžia operatoriams greitai pasukti sėdynę ir valdiklius 180o.

Pirmą kartą įmonė pradėjo modifikuoti John Deere 6 serijos traktorius 2013-aisiais. Dauguma jų buvo skirti vietiniams medelynams ir naudojami su specialiai pagamintu gale tvirtinamu kranu, arba perdaromi komunalinių bei miškų ūkių rangovų užsakymu ir naudojami su įvairiais padargais, įskaitant medžių kelmų rovimo įrangą.

Šalies rytuose, Kesterene įsikūrusi įmonė svarsto galimybes pradėti komercinę John Deere 6R, 7R ir 8R traktorių reversinio valdymo komplektų gamybą bei prekybą. 

Techninės tokios sistemos detalės nėra atskleidžiamos, tačiau akcentuojama, kad įranga leidžia naudotis CommandArm kartu su pedalais ir (arba) valdymo svirtimis, kad operatorius galėtų valdyti visas mašinos funkcijas.

Priklausomai nuo specifikacijos lygio, reversinio valdymo sistemo kaina John Deere traktoriams siekia maždaug 8 500 eurų. Į kainą įskaičiuoti galiniai pedalai ir valdymo svirtelė.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

Elektrinis EOX darbui pasiruošęs

Pirmasis Nyderlandų gamintojo H2Trac dyzelinis-elektrinis tr...

Technikos naujienos

Valtra gama pasipildė dar dviem penktos kartos traktorių serijomis

Sausio pabaigoje Suomijos kompanijos Valtra surengtoje įžang...

Technikos naujienos

Sinchroniškai dirbti jau gali ir savaeigio pašarų smulkintuvo bei traktoriaus duetas

Kompanija John Deere toliau plečiau automatinio mašinų valdy...