Menu
CNH stiprina pajėgas tiksliųjų technologijų srityje

Naujienos 01.04.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPastaruoju metu korporacija CNH Industrial skiria vis didesnį dėmesį tiksliems, tvariems ir aplinkai draugiškiems sprendimas. Tokioms technologijoms kurti telkiamos ir naujos pajėgos. Korporacija užbaigė dar vienos kompanijos – Augmenta – akcijų paketo įsigijimo įforminimą.

Specializuota Prancūzijos įmonė Augmenta gamina daugiaspektres, ant traktoriaus kabinos stogo montuojamas 4K vaizdo kameras, kurios nuskaito lauką prieš transporto priemonę. Pagal nuskaitytus vaizdus realiuoju laiku, naudojant dirbtinį intelektą, apskaičiuojamos ir koreguojamos trąšų bei augalų apsaugos priemonių normos, kurios perduodamos trąšų barstytuvui arba purkštuvui. 

Nuskaityti vaizdai ir apskaičiuoti duomenys automatiškai perkeliami į debesies pagrindu veikiančią internetinę platformą, kuri prieinama ir ūkio savininkui, arba eksportuojami į informacinę ūkio valdymo sistemą.

Sistema tiksliai apskaičiuoja ko reikia pasėliui. Augmebta teigimu, naudojant šią sistemą sutaupoma apie 15 % trąšų, gaunami iki 12 % derliai, pagerėja ir žemės ūkio produktų kokybė. Ši pažangi technologija suderinama su įvairių augalų pasėliais, įskaitant ir smulkiasėklių augalų, medvilnės, ryžių ir cukranendrių. Sistema ne tik analizuoja pasėlių būklę, įskaitant lapijos ir viso lauko spalvinę struktūrą, bet ir atsižvelgia į aplinkos veiksnius, kurie gali turėti įtakos analizei, pvz., šviesos intensyvumą. 

Augmenta, kurios centrinė būstinė įkurta Paryžiuje, produktai parduodami 16 šalių. Kompanija turi atstovybes Jungtinėse Valstijose, tyrimų ir plėtros centras įsteigtas Atėnuose. Bendrovė išimtinai orientuota į tiksliojo ūkininkavimo sprendimų, pagrįstų kompiuterine analize ir dirbtiniu intelektu, kūrimą.

 

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Dotnuva Baltic į Baltijos šalis pradėjo tiekti Eurol Agri alyvą

Dotnuva Baltic tapo vieninteliu įgaliotuoju alyvos gamintojo...

Naujienos

Žemės ūkio technikos gamintojų „Įvaizdžio barometro“ rezultatai

Kaip ir kasmet Vokietijos žemės ūkio draugija (DLG) atlieka...

Naujienos

Šiųmetė Agritechnica ir vėl atidėta

Liūdna, bet nėra netikėta žinia žemės ūkio mašinų pramonei....