Menu
Elektrinių ir visiškai autonominių traktorių gamintojas Monarch Tractor – po CNH stogu

Naujienos 03.03.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerCNH Industrial N.V. vakar paskelbė, užbaigusi sandorį dėl investicijų į JAV žemės ūkio technologijų bendrovę Monarch Tractor. Prieš 2 metus įkurta įmonė specializuojasi elektrinių, autonominių traktorių gamyboje. Ši strateginė partnerystė yra dar vienas svarbus žingsnis tvarių, aplinkai švarių technologijų plėtros link. 

Kompanija Monarch Tractor, kurios pagrindinė buveinė yra Livermore, Kalifornijoje, JAV, buvo įkurta 2019 m. Pernai ji pristatė pirmąjį pasaulyje visiškai elektrinį, autonominį, išmanųjį traktorių, savyje apjungiantį ne vieną pažangų sprendimą. Šios mašinos gamyba numatyta šių metų rudenį. 

Pasak CNH Industrial generalinio direktoriaus Skoto Vaino (Scott Wine), Monarch siūlo unikalų aplinkai netaršių, autonominių ir šiuolaikinio duomenų valdymo technologijų derinį. „Monarch yra novatoriškų traktorių sistemų, apimančių elektrifikavimą, autonominį naudojimą ir duomenų valdymą, specialistas. Tai yra trys pagrindiniai tvarios, efektyvios ir pelningos gamybos ramsčiai. Šios nuostatos yra ir mūsų prioritetas, - sako S. Vainas. – Nekantraujame kartu įgyvendinti perspektyvius projektus ir padidinti draugiškų aplinkai alternatyvių, tiksliųjų sistemų pasiūlą bei išplėsti jų panaudojimo galimybes, taip prisidėdami prie nulinių emisijų gamybos žemės ūkyje skatinimo“.

Monarch siūlo išbaigtą sistemą, į kurią įtraukta ir agronominių, oro sąlygų duomenų analizė. CNH Industrial tikisi netrukus pasiūlyti 100 AG autonominę, elektrinę mašiną, kuri gali būti valdoma ir operatoriaus.

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Dotnuva Baltic į Baltijos šalis pradėjo tiekti Eurol Agri alyvą

Dotnuva Baltic tapo vieninteliu įgaliotuoju alyvos gamintojo...

Naujienos

CNH stiprina pajėgas tiksliųjų technologijų srityje

Pastaruoju metu korporacija CNH Industrial skiria vis didesn...

Naujienos

Žemės ūkio technikos gamintojų „Įvaizdžio barometro“ rezultatai

Kaip ir kasmet Vokietijos žemės ūkio draugija (DLG) atlieka...