Menu
Šviesi mechaninių piktžolių naikinimo mašinų ateitis

Naujienos 23.02.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerSpecializuotas mechaninio piktžolių ravėjimo mašinų gamintojas Nyderlandų kompanija Steketee didina gamybos pajėgumus, siekdama patenkinti augančią mechaninės piktžolių kontrolės sprendimų paklausą. Steketee yra viena iš pirmaujančių įmonių tiksliojo mechaninio piktžolių naikinimo technologijų srityje. Nuo 2018-ųjų Steketee yra šeimos valdomos Lemken įmonių grupės dalis.

Anot gamintojo, praėjusiais metais mechaninio piktžolių naikinimo mašinų paradavimai išaugo net 30 %. Stad aan ‘t Haringvliet, Nyderlanduose veikianti gamykla plečiama ir statoma nauja mašinų surinkimo linija, kad būtų patenkinta kaip ant mielių auganti tokios technikos paklausa ne tik įprastose Vakarų Europos rinkose, bet ir naujose Vidurio ir Rytų Europose šalyse.

„Vis labiau įsigali integruotos, tiksliosios pasėlių priežiūros tendencijos, – rinkų situaciją komentuoja Steketee generalinis direktorius Iljanas Šoutenas (Iljan Schouten). – Paaiškinimas labai paparastas – siekiant sumažinti pesticidų naudojimą, ūkininkauti tiksliai ir tvariai reikalingi kitokie sprendimai“.

Nuo 2007-ųjų Steketee pradėjo koncentruotis į automatinio mašinų valdymo sistemų, pasitelkiant vaizdo kameras, vystymą ir jas diegti gaminamuose agregatuose. Bendrovė taip pat kuria naujus augalų atpažinimo metodus, naudojant dirbtinį intelektą.

gallery image

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Elektrinių ir visiškai autonominių traktorių gamintojas Monarch Tractor – po CNH stogu

CNH Industrial N.V. vakar paskelbė, užbaigusi sandorį dėl in...

Naujienos

Metanu varomas New Holland T6 – paskutiniame bandymų etape

Metanu varomas New Holland T6 papildys kompanijos traktorių...

Naujienos

Ambicingi Manitou įmonių grupės planai

Praėjusieji 2020-ieji – didelių iššūkių visoms pramonės, ir...