Menu
Tarpiniams augalams į dirvą įterpti – naujas Kuhn agregatas

Technikos naujienos 13.01.2021   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerEL Biomulch yra skirtas sekliam dirvos įdirbimui ir sukurtas specialiai tarpiniams augalams, kitoms augalų liekanoms ir organiniam mėšlui įmaišyti į dirvą.

EL Biomulch kol kas gaminamas 3,0 m darbinio pločio. Kuhn teigimu, smulkinant ir įmaišant aukštus bei tankius tarpinių augalų pasėlius, mašiną verta kombinuoti su traktoriaus priekyje montuojamu smulkintuvu. 

Suprojektuotas pagal tas pačias technines specifikacijas kaip ir Kuhn EL kultivatoriai, EL Biomulch dirba iki 10 km/val. greičiu, nuo 3,0 iki 6,0 cm gyliu ir yra tinkamas traktoriams iki 160 AG.

Reguliuojamas rotoriaus greitis leidžia jį pritaikyti įvairiems tikslams pasiekti. Rotorius turi 72 peilius, kurie pjausto viršutinį sluoksnį. Dirvožemio ir augalų likučių mišinys, susidaręs dirvos paviršiuje, pagreitina mineralizacijos procesus. Tai vadinama „biofumigacija“ – skatinamas augalų dangos skaidymąsis, taip didinamas organinių medžiagų kiekis dirvožemyje, išsaugomas biologinis jo aktyvumas ir skatinama bioįvairovė. 

Darbinis gylis reguliuojamas mašinos priekyje įrengtais gylio reguliavimo ratukais. Hidrauliškai reguliuojamas gaubtas yra standartinis.

Naujasis EL Biomulch yra tikrai universalus padargas. Tai gera alternatyva herbicidams, todėl agregatas itin tinkamas ekologiniams ūkiams kaip mechaninė piktžolių naikinimo priemonė. Dirbdami nuo 3,0 iki 6,0 cm gylyje, peiliai papjauna net pačių stipriausių piktžolių šaknis.

 

Jums turėtų būti įdomu


Technikos naujienos

JCB Loadall: daugiau galios ir didesnis transmisijų pasirinkimas

Įgyvendindama Etapo V deginių emisijų reikalavimus, kompanij...

Technikos naujienos

Nauja Quicke Control valdymo sistema – viskas viename

Priekinių krautuvų gamintojas Quicke pristato naują, įmonės...

Technikos naujienos

Tikslus tręšimas: nauja Amazone programėlė

Vokietijos kompanija Amazone pristato nemokamą MySpreader pr...