Menu
Smūgiams ir vandeniui atsparus išmanusis telefonas Cat S42

Naujienos 13.07.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerIeškote naujo išmaniojo telefono, galinčio atlaikyti smūgius ir „nepaskęsti“?  Naujausias Cat modelis galėtų būti geras pasirinkimas.

 

Cat S42 pasižymi svarbiausiomis savybėmis, kurias ypač vertina šių telefonų gerbėjai: itin ilga baterijos veikimo trukme, išskirtiniu tvirtumu bei dideliu ir ryškiu ekranu, kuriame esantį vaizdą galima skaityti, esant ryškiam saulės apšvietimui. Kaip ir visus Cat telefonus, jį galima valyti panardinant bei plaunant karštu muiluotu vandeniu arba naudojant dezinfekuojantį skystį.

Naujasis telefonas buvo išbandytas pagal griežtus Cat telefonams taikomus standartus. Jis ištvėrė kritimo iš 1,8 m aukščio ant plieno bandymus (ant kiekvieno šono ir kampo) ir yra visiškai atsparus vandeniui – gali panardintas išbūti 35 minutes iki 1,5 m gylyje. Kaip ir visi šio asortimento Cat išmanieji telefonai, naujas modelis buvo išbandytas vibracijos ir atsparumo smūgiams testais bei druskos dulksnos sąlygomis ir sukurtas taip, kad ištvertų ekstremalią temperatūrą bei staigius temperatūros pokyčius.

Tvirtas ir itin šviesus telefono Cat S42 5,5 colių HD+ ekranas yra apsaugotas naudojant Corning Gorilla Glass 5 stiklą, o jame esantį vaizdą nesunku įžiūrėti net ryškioje saulės šviesoje. Be to, jutikliniu ekranu galima naudotis drėgnais pirštais arba mūvint pirštines.

Cat S42 suteikiama dviejų metų garantija.

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

Vikšrinis Claas Xerion galiūnas – į Voniškių žemės ūkio bendrovę

Šią savaitę į Šakių r. Voniškių žemės ūkio bendrovę pristaty...

Naujienos

Naujas PROFI Lietuva pakeliui pas Jus

Naujas Profi Lietuva numeris jau mūsų rankose, netrukus jis...

Naujienos

Väderstad modernizuoja ir plečia originalių detalių gamybą

Pastarieji dveji metai Väderstad įmonių grupei – didelių inv...