Menu
Väderstad modernizuoja ir plečia originalių detalių gamybą

Naujienos 25.06.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerPastarieji dveji metai Väderstad įmonių grupei – didelių investicijų metai. Pertvarkoma ir plečiama kompanijai priklausanti ir pagrindines dylančias detales gaminanti Väderstad Components gamykla. Siekdama patenkinti išaugusią originalių detalių paklausą, gamykla dar plečiama 2000 m2.

Didės ne tik gamybiniai plotai, bus įrengta ir nauja gamybos linija, o gamybiniai procesai taps našesni, saugesni ir geresnės kokybės. Investicijos sieks 3,62 mln. eurų (40 mln. Švedijos kronų). Šiuo metu gamykloje dirba daugiau kaip 50 darbuotojų. Gamybos procesas yra automatizuotas, naudojant aukštųjų technologijų įrengimus ir labai pažangius robotizuotus sprendimus. 

„Didiname patalpų plotą 2 000 m2 tam, kad gamyklos skyrius apjungtume po vienu stogu ir sumontuotume įrengimus numatomai plėtrai. Investicija bus naudinga ir mums, kaip kompanijai, ir mūsų klientams“, – sako Danas Somlinas (Dan Somlin), vykdantysis Väderstad Components direktorius.

Plėtros projektas startuos 2020-ųjų rudenį, o 2021-ųjų pavasarį tikimąsi oficialaus atidarymo. Kompanijos planuose didinti ir darbuotojų skaičių. Väderstad Components teigia, kad įgyvendinus plėtros projektą, ji taps didžiausiu itin kokybiško švediško plieno naudotojas Šiaurės šalių regione.

 

Jums turėtų būti įdomu


Naujienos

New Holland švenčia 125-uosius veiklos metus

Žemės ūkio technikos kompanijai New Holland sukanka 125. Per...

Naujienos

Internetinis geriausio 2021 metų traktoriaus konkurso startas

Tradiciniai geriausio traktoriaus rinkimai, vykstantys nuo 1...

Naujienos

Arti, nors ir išlaikant atstumą

Pastaruoju metu pasauliui gyvenant pandemijos gniaužtuose, d...