Menu
Ar Rabe startuoja iš naujo?

Rinka 28.05.2020   

image for article

Reklama

Profi banner

Profi bannerVasario pradžioje skelbėme, kad pastangos išsaugoti daugiau kaip 130 metų veikiančią Vokietijos žemės dirbimo ir sėjos technikos gamintoją Rabe, rezultatų nedavė, tad įmonė buvo priversta stabdyti veiklą. Regis, Rabe prekės ženklo gerbėjams turime gerų žinių. Bankrutavusią bendrovę ir teisės į prekės ženklą įsigijusi Vokietijos įmonė ZWL Holding GmbH nusiteikusi žemės ūkio mašinų gamybą atnaujinti.

Remiantis Vokietijos leidinio Wittlager Kreisblatt publikacija, Rabe žemės ūkio mašinų gamybą Baden Esene (Baden Essen) numatyta pradėti jau šį birželį. Neketinama keisti ir produkcijos vardo, Rabe prekės ženklu mašinos bus žymimos ir toliau. Taip pat planuojama gaminti ir statybų bei komunalinio ūkio techniką.

ZWL Holding GmbH yra Vokietijos ir Azijos investuotojų grupė, kurią įkūrė tarptautinė importo ir eksporto bendrovė SCK GmbH.

Nuo 2011-ųjų Rabe valdė Prancūzijos kompanija Grégoire-Besson Group, kuri Baden Esene gamino žemės dirbimo mašinas ir Vokietijos rinkai tiekė atnaujintus Sulky trąšų barstytuvus. Susiklosčiusios nepalankios aplinkybės ir susitraukusios rinkos privertė savininkus pernai liepą inicijuoti Rabe bankrotą.

Jums turėtų būti įdomu


Rinka

John Deere kompanijoje – neeilinė struktūros pertvarka

Praėjusią savaitę vykusioje, šiemet jau antroje nuotolinėje,...

Rinka

SV Technika plečiasi: tapo Austrijos kompanijos Steyr oficialiu ir vieninteliu atstovu Lietuvoje

Nuo 2007-ųjų metų Lietuvoje veikianti SV Technika laiptelis...

Rinka

Su gimtadieniu, Krone Big X

Šie metai Vokietijos kompanijai Krone pažymėti apvalia sukak...